چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
بهره‌برداری از تالار دانش ذوب‌آهن
18 اردیبهشت 1401 - 16:43
شناسه : 27471
تالار دانش مدیریت آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی در ضلع شرقی طبقه همکف ساختمان مدیریت، روز شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، افتتاح شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در آیین دانش مدیریت آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی، افتتاح تالار که چند تن از مدیران و سرپرستان شرکت حضور داشتند، احمد سلیمی معاون مالی اقتصادی ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: با توجه به وسعت، قابلیت‌ها و امکانات جدید این تالار، برای دوره‌های کاربردی و افزایش انگیزه و سطح یادگیری کارکنان شرکت، مکان مناسبی است.

وی در ادامه با اشاره به این که شرکت‌ها همواره در پی کسب مزیت‌های رقابتی از طریق توسعه فرهنگ یادگیری هستند، افزود: در مزیت‌های مربوط به منابع و سرمایه‌های انسانی، موضوع‌هایی مرتبط با دانش، هوشمندی و یادگیری اثربخش از همه مهم‌تر هستند. در این میان زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خاصی مورد نیاز است که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، ایجاد چنین مکان حرفه‌ای است که معاونت‌های ذی‌ربط ذوب‌آهن اصفهان با هماهنگی بسیار مناسب، این پروژه را برای بهره‌مندی کارکنان شرکت اجرا و تکمیل کردند.

معاون مالی و اقتصادی شرکت ذوب‌آهن اصفهان، گفت: نسبت به استفاده بهینه از این تالار به منظور ایجاد تغییر و افزایش اثربخشی فرایندهای آموزشی در شرکت، امیدوار هستیم.

بهرام امینی مدیر آموزش و سرمایه‌های انسانی، بیان کرد: بازسازی و بهینه‌سازی تالار دانش از اهداف قدیمی این مدیریت بود که با دستور معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت شرکت، از اواسط سال ۱۳۹۹، آغاز شد و اواخر سال ۱۴۰۰، به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به مراحل نوسازی تالار دانش، اضافه کرد: پیش از نوسازی، مشکلات و کاستی‌های عدیده‌ای از قبیل نور، سرمایش وگرمایش، تجهیزات نامناسب و …، باعث نارضایتی فراگیران می‌شد که با اصلاح و تکمیل تالار، این نابسامانی‌ها برطرف شد و قابلیت‌های جدیدی، از جمله امکانات چندرسانه‌ای نیز ایجاد شد.

امینی اذعان کرد: اکنون این تالار از محیطی جذاب و راحت، امکانات سرمایشی و گرمایشی مناسب، روشنایی چند وجهی، پنجره‌های دو‌جداره عایق صدا، دیوارکوب‌ها و سقف متناسب با معماری شهر اصفهان، میز و صندلی‌های آموزشی مناسب، سیستم‌های چندرسانه‌ای مدرن، شبکه اینترنت پرسرعت و سایر امکانات حرفه‌ای برخوردار است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.