دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ Monday, 22 July , 2024 ساعت ×
به‌مناسبت روز جهانی گمرک از کارکنان گمرک ذوب‌آهن تقدیر شد
08 بهمن 1399 - 12:24
شناسه : 5844
به‌مناسبت 26 ژانویه، روز جهانی گمرک طی برنامه‌ای از کارکنان گمرک مستقر در ذوب‌آهن اصفهان تقدیر شد.
ارسال توسط : منبع : ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، به مناسبت روز جهانی گمرک محمد حسین پیشدار مدیر خرید داخلی و محمد نورانیان‌راد مدیر صادرات خارجی ذوب‌آهن اصفهان به همراه چند تن از همکاران این مدیران، دوشنبه ۶ بهمن ماه با حضور در محل دفتر گمرک شرکت با یوسف حیدری رئیس گمرک اختصاصی شرکت و همکارانش دیدار و گفتگو نمودند.

دست‌اندرکار واردات و صادرات ذوب‌آهن اصفهان در این دیدار ضمن تبریک روز جهانی گمرک به رییس و کارکنان گمرک  مستقر در شرکت  از خدمات آن‌ها طی سالیان گذشته تشکر نموده و از آنان تقدیر به عمل آوردند.

محمد حسین پیشدار مدیر خرید داخلی شرکت ضمن اشاره به اهمیت گمرک در حیات اقتصادی کشورها و شرکت‌های مختلف گفت: گمرک سوپاپ اطمینان اقتصاد هر کشور است و نقش بزرگی در رشد و شکوفایی تجاری آن دارد.

وی افزود میزان و نحوه استفاده شرکت‌ها از قابلیت‌های گمرک، به رشد و گسترش اقتصادی و مالی آن‌ها انجامیده و در ذوب‌آهن اصفهان نیز با توجه به تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی در سال‌های اخیر سعی شده است که از امکانات و مزایای موجود در گمرک به بهترین نحو استفاده شود.

مهندس محمد نورانیان راد مدیر صادرات خارجی شرکت نیز ضمن اشاره به نقش اداره گمرک  ذوب‌آهن در تسهیل و انجام امور گمرکی شرکت و تامین کالاهای مورد نیاز و انجام موفقیت‌آمیز صادرات خارجی شرکت از خدمات گمرک شرکت تشکر کرده و یادآور شد : گمرک ذوب‌آهن اولین گمرک اختصاصی کشور است و حضور این اداره طی سالیان طولانی گذشته منشاء خدمات و تسهیلات متنوعی در امر واردات و صادرات شرکت بوده است.

در این جلسه یوسف حیدری رییس گمرک اختصاصی شرکت  نیز ضمن تشکر از همکاران ذوب‌آهنی گفت : باعث افتخار است که به‌عنوان گمرک اختصاصی در ذوب‌آهن اصفهان مستقر و مشغول خدمت هستیم و از این بابت خود را یک ذوب‌آهنی می‌دانیم.

وی با اشاره به شعار جهانی سال گمرک  گفت: شعار امسال «گمرک حامی احیا، نوسازی و تاب‌آوری زنجیره تامین پایدار» اعلام شده و ما نیز به سهم خود برای تسهیل و رونق امور گمرکی ذوب‌آهن اصفهان تلاش خواهیم کرد.

وی با اشاره با اشاره به آمار فعالیت ۱۲ ماهه منتهی به پایان بهمن ماه جاری گفت: در این مدت صادرات شرکت به تعداد ۱۵۰۰ فقره به وزن ۷۳۲ هزار تن، واردات شرکت شامل ۱۱۶ فقره به وزن ۲۱ هزار و۲۳۰ تن، و ترانزیت شرکت شامل ۱۲۴ فقره به وزن ۲۰ هزار و ۷۶۹ تن بوده است.

لازم به توضیح است که رییس گمرک ذوب‌آهن اصفهان با پیشنهاد مدیر کل گمرک استان اصفهان و تایید رییس گمرک کشور تعیین و معرفی می‌شود.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.