پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
بورس در دام افت شاخص حبس ماند
27 بهمن 1400 - 14:52
شناسه : 24717
براساس گزارش‌های منتشر شده، هر چند که بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و شاخص کل بورس سعی کرد روندی صعودی به خود بگیرد و حتی تا رقم یک میلیون و ۲۸۳ هزار واحد هم افزایش یافت، اما در نهایت از صعود باز ماند و روندی کاهشی به خود گرفت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۸۴۵ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۸۲ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۲۱۸ واحد کاهش یافت و رقم ۳۲۵ هزار و ۲۸۳ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۲۹۶ هزار معامله به ارزش ۲۴ هزار و ۶۲۲ میلیارد ریال انجام دادند.

توسعه معادن و فلزات و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پالایش نفت تهران، ایران خودرو، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت بندرعباس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس ایران هم یک واحد کاهش یافت و در رقم ۱۷ هزار و ۵۲۸ واحد ایستاد. در این بازار ۷۱۶ هزار معامله به ارزش ۲۵ هزار و ۱۲۵ میلیارد ریال انجام شد.

تجلی توسعه معادن و فلزات، پویا زرکان آق دره، بیمه اتکایی ایرانیان و پلیمر آریاساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نفت ایرانول و فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی را داشت. در بازار امروز ۸۹ نماد به ارزش یک هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال صف خرید و ۷۱ نماد به ارزش یک هزار و ۸۲۵ میلیارد ریال صف فروش بودند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.