یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024 ساعت ×
بورس روزی پرتلاطم را سپری کرد
01 شهریور 1400 - 15:07
شناسه : 16558
براساس گزارش‌های منتشر شده امروز برای بازار سرمایه روزی پر نوسان بود، به طوری که شاخص کل بورس در ساعات ابتدایی معاملات تا یک میلیون و ۵۰۹ هزار واحد کاهش یافت، اما در ساعات میانی و همچنین پایانی روند با ثبات‌تری به خود گرفت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۳۳۷ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۵۱۵ هزار واحد را ثبت کرد که این میزان نسبت به روز گذشته ۰.۰۲ درصد رشد داشت.

شاخص کل با معیار هم وزن با چهار هزار و ۱۰۰ واحد افزایش توانست رقم ۴۴۰ هزار و ۱۳۱ واحد را ثبت کند. در این بازار یک میلیون معامله به ارزش ۹۵ هزار و ۶۳۷ میلیارد ریال انجام شد. به طورکلی در بازار امروز ۲۵۰ نماد مثبت و ۱۳۲ نماد منفی بودند و از میان نمادهای بورسی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، فولادمبارکه اصفهان و توسعه معادن و فلزات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان، مخابرات ایران و پتروشیمی پردیس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس نیز با ۰.۱ درصد رشد نسبت به روز گذشته با ۲۰ واحد افزایش رقم ۲۱ هزار و ۸۹۷ واحد را ثبت کرد.

شایان ذکر است که معامله‌گران این بازار ۵۱۸ هزار معامله به ارزش ۱۱۷ هزار و ۹۰۱ میلیارد ریال انجام دادند. از میان نمادهای فرابورسی ۱۳۱ نماد مثبت و ۱۱۳ نماد منفی بودند که پلیمر آریاساسول، بیمه پاسارگاد و سنگ‌آهن گهرزمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و سرمایه‌گذاری صبا تامین، سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات، پتروشیمی تندگویان و پتروشیمی زاگرس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.