یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۴۰۲ Sunday, 18 February , 2024 ساعت ×
بورس روی یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد ایستاد
06 تیر 1401 - 15:13
شناسه : 29565
روند نزولی در بازار سرمایه در هفته‌های اخیر باعث شده بود شاخص کل که توانسته بود یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحد را هم فتح کند، روز گذشته تا یک میلیون و ۵۰۱ هزار واحد کاهش یابد، اما امروز این شاخص با ۲۰۰۰ واحد افزایش توانست این کانال را حفظ کند.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، شاخص کل بورس امروز دوشنبه ۶ تیر ماه ۱۴۰۱، با دو هزار و ۷۴۱ واحد افزایش در رقم یک میلیون و ۵۰۴ هزار واحد ایستاد. این در حالی است که شاخص کل با معیار هم‌وزن ۳۸۸ واحد کاهش یافت و به رقم ۴۱۷ هزار و ۲۹۵ واحد رسید. در این بازار ۳۹۲ هزار معامله به ارزش ۳۹ هزار و ۳۸۲ میلیارد ریال انجام شد.

شاخص‌های «پالایش نفت اصفهان»، «پتروشیمی نوری»، «کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران»، «پتروشیمی بوعلی»، «پالایش نفت بندرعباس» و «بانک» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل «پتروشیمی پارس» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشت. در آن سوی بازار سرمایه، شاخص کل فرابورس دو واحد افزایش یافت و رقم ۲۰ هزار و ۳۰۵ واحد را ثبت کرد.

لازم به ذکر است که در این بازار ۲۲۴ هزار معامله انجام شد که یک هزار و ۲۴۳ میلیارد ریال ارزش داشت. شاخص‌های «پتروشیمی زاگرس»، «پتروشیمی تندگویان»، «بانک دی» و «صنعتی مینو» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل «سنگ‌آهن گهرزمین»، «سرمایه‌گذاری صباتامین» و «گروه توسعه مالی مهر آیندگان»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.