سه شنبه, ۱۵ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 5 March , 2024 ساعت ×
بورس قرمزپوش به تعطیلات رفت
01 تیر 1401 - 14:41
شناسه : 29371
بر اساس گزارش‌های منتشر شده از تابلوی معاملات، شاخص کل بورس امروز چهارشنبه اول تیر ماه 1401، با 6 هزار و 233 واحد کاهش، تا رقم یک میلیون و ۵۳۳ هزار واحد نزول کرد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، شاخص کل بورس امروز به رقم یک میلیون و ۵۳۳ هزار واحد رسید و شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با یک هزار و ۱۶۲ واحد کاهش، در رقم ۴۲۲ هزار و ۲۹۵ واحد ایستاد. معامله‌گران این بازار ۴۰۸ معامله انجام دادند که ۴۱ هزار و ۲۹۱ میلیارد ریال ارزش داشت.

شاخص‌های «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه»، «شرکت ملی صنایع مس ایران»، «فولادمبارکه اصفهان»، «صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس»، «سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی» و «فجر انرژی خلیج‌فارس» نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران» نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. شاخص کل فرابورس نیز امروز چهارشنبه، اول تیز ماه با ۱۶۲ واحد کاهش، در رقم ۲۰ هزار و ۶۷۱ واحد ایستاد.

شایان ذکر است که شاخص‌های «بیمه پاسارگاد»، «پلیمر آریاساسول»، «پالایش نفت لاوان»، «بانک دی»، «تولید نیروی برق دماوند» و «پتروشیمی تندگویان» نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «بیمه کوثر» نسبت به سایر نمادها، بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.