یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۴۰۲ Sunday, 18 February , 2024 ساعت ×
بورس قرمز پوش شد
18 بهمن 1400 - 14:26
شناسه : 24312
براساس گزارش‌های منتشر شده، روند نزولی در بازار سرمایه که از دو روز قبل آغاز شده بود همچنان ادامه دارد و شاخص کل بورس امروز هم قرمزرنگ بود.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با هفت هزار و ۵۶۱ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۲۷۴ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم دو هزار و ۵۱۵ واحد کاهش یافت و رقم ۳۲۳ هزار و ۹۸۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۳۲۲ هزار معامله به ارزش ۳۳ هزار و ۸۴۳ میلیارد ریال انجام دادند.

فولادمبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، ایران خودرو، گسترش نفت و گاز پارسیان، پتروشیمی پردیس و پتروشیمی نوری نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران هم با چهار واحد کاهش در رقم ۱۷ هزار و ۳۷۳ واحد ایستاد. در این بازار ۱۶۴ هزار معامله به ارزش ۱۵۸۸ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد و تجلی توسعه معادن و فلزات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل پتروشیمی زاگرس، اعتباری ملل، فرابورس ایران و تولید نیروی برق دماوند نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس ایران داشتند. در بازار امروز فقط ۶۹ نماد به ارزش یک هزار و ۸۹۴ میلیارد ریال صف خرید بودند که این رقم در مقابل ۱۴۳ نماد در حالت صف فروش به ارزش دو هزار و ۹۰۳ میلیارد ریال قرار گرفت.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.