دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
تابلو بورس سبز پوش شد
04 دی 1400 - 16:26
شناسه : 22195
براساس گزارش‌های منتشر شده، بازار سرمایه هفته جدید را صعودی آغاز کرد، به طوری که شاخص کل بورس بیش از ۲۶ هزار واحد افزایش یافت.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۲۶ هزار و ۵۱۱ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۳۸۵ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم چهار هزار و ۱۵۶ واحد افزایش یافت و رقم ۳۶۱ هزار و ۹۲۲ واحد را ثبت کرد. معامله گران این بازار ۵۲۴ هزار معامله به ارزش ۴۲ هزار و ۵۵۸ میلیارد ریال انجام دادند.

صنایع پتروشیمی خلیج  فارس ملی صنایع مس ایران، فولادمبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی معدنی و صنعتی گل‌گهر و معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران ۳۱ واحد افزایش یافت و به رقم ۱۸ هزار و ۸۱۶ واحد رسید. در این بازار ۲۲۴ هزار معامله به ارزش ۵۰ هزار و ۱۹۵ میلیارد ریال انجام شد.

بیمه پاسارگاد و صنعتی مینو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل پلیمر آریا ساسول، سنگ‌آهن گهرزمین، پتروشیمی زاگرس، و پالایش نفت لاوان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس ایران داشتند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.