شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
تابلو بورس قرمز پوش شد
27 شهریور 1400 - 13:53
شناسه : 17931
براساس گزارش‌های منتشر شده، روند حرکت بازار سرمایه همچنان نزولی است و امروز نیز مانند روزهای هفته گذشته شاخص‌های این بازار نزولی بودند.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شاخص کل بورس امروز با ۳۷ هزار و ۹۹۱ واحد کاهش تا رقم یک میلیون و ۴۵۰ هزار واحد نزول کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۰ هزار و ۵۳۳ واحد کاهش، رقم ۴۳۹ هزار و ۹۳۲ واحد را ثبت کرد. همچنین در  این بازار ۶۸۷ هزار معامله به ارزش ۷۳ هزار و ۱۴۳ میلیارد ریال انجام شد.

به طور کلی از نمادهای بورسی ۶۶ تا مثبت و ۳۲۱ منفی بودند که از میان آن‌ها فولادمبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل‌گهر، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی چادرملو، گسترش نفت و گاز پارسیان و پالایش نفت اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

در آن سوی بازار سرمایه شاخص کل فرابورس ایران هم با ۵۲۸ واحد کاهش در رقم ۲۱ هزار و ۴۶۸ واحد ایستاد. و ۹۱ نماد فرابورسی مثبت و ۱۷۴ نماد منفی بودند که از میان آن‌ها سنگ‌آهن گهرزمین، بیمه پاسارگاد، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، فولاد هرمزگان جنوب و سرمایه‌گذاری صبا تامین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.