پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024 ساعت ×
تامین پایدار به دنبال رویکردهای ذوب‌آهن در بخش معدن
21 دی 1401 - 16:20
شناسه : 32668
وجیه اله جعفری در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان مطرح کرد: وجیه اله جعفری، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو در بازدید از دستاوردهای ذوب‌آهن اصفهان در چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران گفت: در جریان فعالیت معدنی این مجتمع عظیم صنعتی هستم، رویکردهای بسیار خوبی در بخش معدن در ذوب‌آهن اصفهان پیگیری می‌شود که به تامین پایدار مواد اولیه این شرکت در بلند مدت منجر می‌شود. وی افزود: وزارت صمت نیز آماده هرگونه همکاری با ذوب‌آهن است تا مواد اولیه معدنی در این کارخانه به محصول نهایی مورد نیاز بخش‌های مختلف کشور تبدیل شود.
ارسال توسط : منبع : شرکت ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ


به گزارش فلزات نیوز، مهندس ایرج رخصتی مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان نیز ضمن ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت‌های معدنی شرکت گفت: ذوب‌آهن اصفهان با شرکت در مزایده، دو معدن امیر سنگان و حنار را برنده شد و فعالیت‌های معدنی را به صورت تخصصی تا رسیدن به تامین پایدار مواد اولیه دنبال می کند.

وی افزود: ذوب‌آهن اصفهان احداث خطوط تولید تامرحله ریخته‌گری شمش بیرون از کارخانه را دردستور بررسی اولیه دارد و دانش و تجربه بیش از نیم‌قرنی کارخانه نیز بزرگترین پشتیبان ورود به این عرصه است و سبب شده است این مجتمع عظیم صنعتی حدود ۹۰ درصد از قطعات و تجهیزات مورد نیاز کارخانه را بومی‌سازی کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.