یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 14 July , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
تجلیل از عملکرد مدیرعامل شرکت مس به عنوان فعال پیشتاز اقتصاد ایران
03 بهمن 1401 - 23:19
شناسه : 33046
در آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران که با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر اقتصاد برگزار شد، از مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به‌ عنوان یکی از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران در سامانه «تراز» وزارت اقتصاد و دارایی تقدیر به عمل آمد.
ارسال توسط : منبع : شرکت ملی صنایع مس ایران
پ
پ

به گزارش فلزات نیوز، در این مراسم که روسای کل گمرک ایران و سازمان امور مالیاتی کشور و مدیران عامل شرکت‌های برتر اقتصادی حضور داشتند، سید احسان خاندوزی با اهدای لوح از علی رستمی، مدیرعامل «فملی» به عنوان یکی از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران در سامانه «تراز» وزارت اقتصاد و امور دارایی تقدیر کرد.

محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور نیز با اشاره به ظرفیت‌های گسترده معدنی کشور بیان کرد: بر اساس گزارش‌های موجود، با تولید یک میلیون کاتد مس، سالانه ۱۰ میلیارد دلار سودآوری و درآمد برای کشور خواهیم داشت اما متاسفانه تاکنون فقط ۷ درصد از مساحت کشور اکتشاف شده و رتبه ایران از نظر ذخایر رتبه ششم است و در بخش تولید در جایگاه هجدهم قرار داریم.

وی با تاکید بر اینکه دولت بر سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف تمرکز کرده است، افزود: در بخش معادن و صنایع حدود ۶۵ طرح با ارزش ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار تعریف شده است که بخشی از این طرح‌ها در دست اجرا قرار دارد.

در این همایش ۲۰۰ شرکت منتخب از بخش خصوصی دعوت شده بودند که ۱۰ شرکت برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
این همایش با شعار «رسم درستکاری» و با هدف ایجاد بستری شفاف برای تعامل و تقدیر از عملکرد شرکت‌های منتخب که کارنامه‌ای مثبت از نظر اقتصادی و عملیاتی داشته‌اند، برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم از سامانه تشخیص و تشویق فعالان اقتصادی قانونمند و خوش‌حساب با نام «تراز» رونمایی شد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.