دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024 ساعت ×
تجلیل از کارگران، گروه کار و واحدهای نمونه هرمزگان
09 اردیبهشت 1400 - 15:52
شناسه : 11490
در آیین برگزاری سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه کار و واحد نمونه هرمزگان که با حضور علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری و هادی ابراهیمی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد، شرکت فولاد هرمزگان به دلیل تلاش‌های بی‌وقفه در کنترل بیماری کرونا و اهمیت مضاعف به سلامت کارکنان به عنوان کارفرمای برتر سلامت محور موردتجلیل قرار گرفت. همچنین محمد باقر گلابی از شرکت فولادهرمزگان با طرح بازیابی ممبران های اسمز معکوس، استحصال منیزیم هیدروکساید از رسوبات ممبران(بازیابی فیلتر های غشایی آب شیرینکن شرکت فولاد هرمزگان) به عنوان کارگر نمونه استان در بخش صنعت معرفی شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد هرمزگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، علی رئوفی معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استانداری هرمزگان در ابتدای این مراسم، اظهار داشت: راز آفرینش و رشد انسان در گرو کار و تلاش است و جامعه‌ای که افراد آن مشغول به کار باشند، کمتر دچار آسیب‌های اجتماعی می‌شوند.

وی افزود: کارگران با حضور پر رنگ خود در تمامی صحنه‌های انقلاب اسلامی به اثبات رسانده‌اند که در جهت پیشرفت و بالندگی میهن اسلامی با جهاد و پایمردی در دو جبهه تولید و حفظ آرمان‌های نظام از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد و با توجه به نام‌گذاری امسال، به نام تولید؛ پشتیبانی‌ها ،مانع‌زدایی‌ها، نقش کارگران در تحقق این شعار بسیار مهم و تاثیرگذار است.

برگزاری جشنواره امتنان برای کارگران برگزیده

هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان، گفت: ارائه شیوه‌های نوین در کار، ابتکار و نوآوری در زمینه افزایش بهره‌وری راندمان تولید یا کاهش ضایعات، رعایت اصول اخلاقی، رعایت موارد ایمنی و تلاش در جهت ارتقاء مهارت‌های شغلی از جمله شاخص‌های انتخاب کارگران و گروه کار نمونه بوده است.

وی افزود: شناسایی و بررسی علمی و کاربردی، ساماندهی و کارآمدسازی استعدادها و خلاقیت‌ها و نوآوری‌های چهره‌های برتر جامعه کار و تولید در راستای کاهش موانع و گشودن گره‌های تولید و ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان شاغلان بخش کار و تولید و همچنین ارج نهادن به تلاش و مساعی کارگران نمونه، تولیدکنندگان، کارآفرینان و فرصت آفرینان اشتغال در بخش‌های مختلف اقتصادی و ارتقاء منزلت و جایگاه کار و تولید از اهداف کلی این جشنواره است.

لازم به توضیح است که هر ساله به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش، در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، نیمه نهایی در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح ملی، تجلیل از کارگران و گروه کار و واحد نمونه صورت می‌پذیرد و برگزیدگان طی مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان در استان‌ها و در سطح کشور، تجلیل می‌شوند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.