یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه‌های پیش‌بینی شده فولاد سنگان
28 خرداد 1401 - 18:35
شناسه : 29140
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 1400 با حضور 100 درصد حاضران برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : روابط‌عمومی فولاد سنگان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ با حضور ۱۰۰ درصد از حاضران برگزار شد و علی امرایی مدیرعامل فولاد سنگان، در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم، اظهار داشت: شرکت فولاد سنگان طی سال گذشته با همت و پشتکار همکاران ارجمند و پرتلاش، موفق به افتخارآفرینی‌های متعدد شد. بدون تردید دستیابی به رکوردهای روزانه، ماهانه و سالیانه جز با پیروی از منویات رهبری، برنامه‌ریزی مدون و علمی، حمایت سهامداران و تلاش همه‌جانبه کارکنان و کارگران زحمت‌کش این شرکت میسر نمی‌شد.

وی با اشاره به تولید بیش از چهار میلیون تن گندله در سال ۱۴۰۰، افزود: در سال گذشته شاهد جابه‌جایی رکوردهای تولید روزانه بودیم و جمع اراده و تلاش همکاران پرتلاش در فولاد سنگان، منجر به تولید بیش از چهار میلیون تن گندله و تحقق ۱۱۵ درصدی برنامه‌های پیش‌بینی شده و افزایش سود شرکت شد.

مدیرعامل فولاد سنگان امسال را، سال درخشان فولاد سنگان نامید و اضافه کرد: حاصل درخشش در سپهر صنعت ایران، شرکت را در زمره گرید A شرکت فولادمبارکه قرار داد و توانستیم در ارزیابی imi100، برترین شرکت‌های ایران با صعود ۴۵ پله‌ای در رده ۶۴ قرار بگیریم. علاوه‌براین، در عرصه‌های مختلف سازمانی اعم از منابع انسانی، تعالی سازمانی، ارتقای برند شرکت، اخذ مجوزها، ایزوهای مختلف و…، نیز شاهد درخشش شرکت فولاد سنگان بودیم.

گفتنی است، ‌در انتهای این مجمع مبلغ ۱۲۰ ریال به ازای هر سهم بین سهامداران از محل سود خالص تقسیم شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.