پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
تخصیص ۳۰میلیارد تومان اعتبار به طرح‌های زیرساختی معادن استان بوشهر
03 آذر 1399 - 6:59
شناسه : 1813

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن؛ سیدحسین حسینی در نشست شورای معادن استان بوشهر با تشریح وضعیت معادن افزود: معادن استان بوشهر در زمینه های سنگ گچ، سنگ لاشه، سنگ آهک و مخلوط کوهی و مارن فعالیت می کنند که بیشترین معادن مخلوط کوهی است.وی با تاکید برتوسعه زیربناهای معادن استان بوشهر افزود: […]

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن؛ سیدحسین حسینی در نشست شورای معادن استان بوشهر با تشریح وضعیت معادن افزود: معادن استان بوشهر در زمینه های سنگ گچ، سنگ لاشه، سنگ آهک و مخلوط کوهی و مارن فعالیت می کنند که بیشترین معادن مخلوط کوهی است.
وی با تاکید برتوسعه زیربناهای معادن استان بوشهر افزود: در اجرای طرح های راهسازی و برق رسانی معادن استان بوشهر، ایمیدرو سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ۴ پروژه در دست اجرا دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اجرای طرح راهسازی دسترسی به معادن بیان کرد: ایمیدرو برای احداث ۴ قطعه طرح راهسازی در دسترسی به معادن استان بوشهر ۲۰ میلیارد تومان هزینه می کند.
حسینی با بیان اینکه پیمانکار طرح های راهسازی معادن استان بوشهر انتخاب شده است افزود: علاوه بر اجرای طرح راهسازی مطالعات حوزه زیرساختی و برق رسانی به معادن استان بوشهر آغاز شده است.
وی، از اجرای طرح برق رسانی به معادن تنگستان، دشتی و کنگان خبر داد و تصریح کرد: در استان بوشهر در مجموع ۴ پروژه زیربنایی مجتمع معدنی در تنگستان، دشتی، دشتستان و کنگان با همکاری ایمیدرو و سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومان اجرایی شده که تا سال آینده تکمیل می شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با تاکید بر تعیین تکلیف معادن راکد افزود: معادنی که راکد است معدن داران حداکثر تا ۲ ماه فرصت دارند نسبت به فعال شدن آن اقدام کنند در غیر این صورت ضمن سلب صلاحیت، از طریق مزایده در اختیار بهره برداران دیگر قرار می گیرد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.