سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
تصویب افزایش ۱۰۰ درصدی سرمایه کگل در مجمع شرکت
02 اسفند 1400 - 17:27
شناسه : 24957
مجمع‌عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با حضور اکثریت سهامداران حقیقی و حقوقی، اعضای هییت‌مدیره شرکت، مدیرعامل و معاونان برگزار و افزایش سرمایه پیشنهادی تصویب شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی گل‌گهر
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مجمع‌عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر امروز به منظور افزایش سرمایه از ۱۰ هزار میلیارد تومان به ۳۰ هزار میلیارد تومان که برگزار شده بود، مورد تایید بازرس قانونی قرار گرفت، اما در انتهای جلسه با سهامداران عمده، جهت حمایت از سهامداران خُرد، به ۲۰ هزار میلیارد تومان تغییر کرد.

البته ۶۰ درصد از افزایش سرمایه مذکور(معادل ۶ هزار میلیارد تومان) از محل سود انباشته و ۴۰ درصد (معادل ۴ هزار میلیارد تومان) از محل مطالبات حال شده و آورده نقدی است. علاوه بر این ۱۰ هزار میلیارد تومان افزایش سرمایه به منظور مشارکت در افزایش سرمایه هشت شرکت زیرمجموعه گل‌گهر معرفی شده است.

شایان ذکر است که نماد گل‌گهر از ابتدای سال حدود ۵۰ درصد بازدهی داشته که در مقایسه با افزایش نرخ ارز، افزایش نرخ طلا و در مقایسه با میانگین شاخص بورس وضعیت بسیار مناسبی را شاهد بوده و این رشد خوب نشان‌دهنده امید بازار نسبت به گل‌گهر است که همه از آن منتفع می‌شوند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.