پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
تعامل مثبت وزارت صمت و کمیسیون تخصصی
04 آذر 1399 - 12:07
شناسه : 1888
رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام حمایت از تصمیم دولت برای ساماندهی بازار فولاد تاکید کردند که طرح مجلس شورای اسلامی در زمینه فولاد در حقیقت پشتیبانی قانونی از اقدام دولت خواهد بود.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، عزت الله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جلسه کمیسیون تخصصی که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل خانه ملت برگزار شد، اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت با کمیسیون صنایع و معادن مجلس تعامل مثبتی دارد و امید می رود که ماحصل این تعامل و هم افزایی گره گشایی از مشکلات مردم باشد.

یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هم در ادامه گفت: از وزیر صنعت، معدن و تجارت که به دور از مسائل سیاسی و برای رفع مشکلات مردم، فشارها را تحمل می کند و کارها را پیش می برد، تشکر و قدردانی می کنیم.

مهدی طاهری افزود: تصویب شیوه نامه ساماندهی بازار فولاد در دولت، اقدام قابل تقدیری بود که مورد حمایت کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی است و اعتقاد داریم هجمه ها علیه وزیر صمت در راستای جلوگیری از نتیجه بخش بودن اجرای این شیوه نامه است.

وی ادامه داد: تدوین طرح ساماندهی بازار فولاد در مجلس شورای اسلامی به موازات شیوه نامه مصوب دولت انجام گرفته است و با این کار به دنبال پشتیبانی قانونی از اقدام وزارت صمت در این زمینه هستیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رقابتی شدن بازار فولاد و ایجاد شفافیت دو ویژگی مهم شیوه نامه مصوب دولت برای ساماندهی بازار فولاد است که به صورت همه جانبه مورد حمایت مجلس است.

دیگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هم در ادامه جلسه گفت: شیوه نامه اجرایی دولت برای ساماندهی بازار فولاد اتفاق مثبتی بود و مجلس از این اقدام حمایت می کند.

رضا تقی پور ادامه داد: قیمت فولاد باید منطقی شود و انتظار می رود با اجرای شیوه نامه اجرایی مصوب، زمینه تحقق این مهم فراهم گردد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.