دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
تعیین حقوق ورودی ورق‌های سرد و گرم فولادی
05 مرداد 1400 - 9:55
شناسه : 15561
معاون اول رییس جمهوری عنوان کرد؛ معاون اول رییس جمهوری تصویب‌نامه موضوع تعیین حقوق ورودی برخی از ورق‌های سرد و گرم فولادی و همچنین طرح تقسیم کار ملی توسعه، ترویج و نهادینه‌سازی سیاست‌های راهبردی خانواده محور را ابلاغ کرد.
ارسال توسط : منبع : ایرنا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در جلسه هیات وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت، حقوق ورودی برخی از ورق‌های سرد و گرم فولادی را به شرح جدول پیوست تعیین کرد.

وی همچنین تصویب‌نامه موضوع طرح تقسیم کار ملی توسعه، ترویج و نهادینه‌سازی سیاست‌های راهبردی خانواده محور را ابلاغ کرد.

هیات وزیران در جلسه بیست و هفتم تیرماه ۱۴۰۰ به پیشنهاد معاونت رییس جمهوری در امور زنان و خانواده و در اجرای ماده (۳) آیین‌نامه تشکیل ستاد ملی زن و خانواده، طرح تقسیم کار ملی توسعه، ترویج و نهادینه‌سازی سیاست‌های راهبردی خانواده محور را به تصویب رساند.

براساس این تصمیم، دستگاه‌های اجرایی موظفند متناسب با محورها و مولفه‌های شاخص‌های خانواده و مبتنی بر راهبردهای مربوطه، برنامه ارتقای وضعیت شاخص‌ها را تدوین و نسبت به درج آن در سامانه رصد و پایش وضعیت زنان و خانواده اقدام کنند.

همچنین دستگاه‌های اجرایی باید به منظور ارتقای شاخص‌های خانواده، با هماهنگی دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده و سازمان برنامه و بودجه کشور، اعتبارات پیش‌بینی شده مرتبط با برنامه‌ها را در قالب اعتبارات مصوب مربوط و تخصیص‌یافته هزینه و گزارش عملکرد بودجه‌ای خود را در مقاطع زمانی ۶ ماهه به منظور ارائه به مراجع ذی‌ربط، در اختیار دبیرخانه و سازمان مذکور قرار دهند.

شایان ذکر است که دستگاه‌های اجرایی موظفند تمامی فعالیت‌ها و اقدامات خود در این خصوص را طی مقاطع زمانی ۶ ماهه به دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده (معاونت رییس‌جمهوری در امور زنان و خانواده) گزارش کنند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.