شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 22 June , 2024 ساعت ×
تقدیر از فولاد مبارکه به عنوان واحد نمونه استانی
25 بهمن 1399 - 14:15
شناسه : 6913
مدیرکل استاندارد استان اصفهان: در پی انتخاب شرکت فولادمبارکه به‌ عنوان واحد نمونه استانی، مدیرکل استاندارد استان اصفهان، ضمن بازدید از خطوط تولید این شرکت، با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه اداره استاندارد از اقدامات و دستاوردهای مدیریت و کارکنان این شرکت در حوزه استانداردسازی و کیفیت قدردانی کرد.
ارسال توسط : منبع : فولاد میارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، محمود فرمانی مدیرکل استاندارد استان اصفهان، دستاوردهای فولاد مبارکه در حوزه استانداردسازی و توجه این شرکت به کیفیت محصولات را ارزشمند و مثال‌زدنی دانست و اظهار داشت: تجربه نشان می‌دهد اگر عنایت ویژه مدیران عامل فولادمبارکه به ‌عنوان راس سازمان در این خصوص نبود، به‌یقین فولادمبارکه با این سرعت در مسیر نیل به دستاوردهای حوزه کیفیت و استاندارد حرکت نمی‌کرد و این مهم محقق نمی‌شد.

وی همکاری فولادمبارکه با اداره استاندارد را بسیار خوب ارزیابی و ابراز امیدواری کردند. اداره استاندارد شهرستان مبارکه نیز که در شرف راه‌اندازی است، با همکاری فولادمبارکه بتواند به‌خوبی به وظایف خود عمل کند.

مدیرکل استاندارد استان اصفهان گفت: فولادمبارکه در سال جاری به‌عنوان واحد نمونه استاندارد شناخته شد و ازآنجاکه به‌دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری مراسم منسجم وجود نداشت، امروز در شرکت فولادمبارکه حضور پیدا کرده‌ایم تا ضمن بازدید از فرایند تولید در این شرکت، از زحمات مدیران و کارکنان آن در حوزه استاندارد قدردانی کنیم.

نتایج آزمایشگاه‌های فولاد مبارکه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است

فرمانی عنوان کرد: خوشبختانه نگاه مدیریت ارشد فولادمبارکه به حوزه استانداردسازی و کیفیت، نگاهی مؤثر و مثبت است. در این جلسه مقرر شد شرکت فولادمبارکه، به‌دلیل قابلیت‌های ویژه فنی و تکنیکی، میزبان یکی از کمیته‌های کمّی متناظر در کشورمان باشد تا به این ترتیب از این ظرفیت علمی و تخصصی در کشور به نحو مناسبی استفاده شود. مدیرکل استاندارد استان اصفهان با اشاره به مرجع بودن آزمایشگاه فولادمبارکه خاطرنشان کرد: آزمایشگاه فولادمبارکه دارای تأییدها و گواهینامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی است و آزمایش‌های صورت‌گرفته در این آزمایشگاه در سطح ملی و فراملی قابل استناد است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.