جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲ Friday, 1 December , 2023 ساعت ×
تلاش ذوب‌آهن برای ایجاد اشتغال بیشتر
08 فروردین 1401 - 20:18
شناسه : 25990
سرپرست مدیریت عامل با همراهی معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت و معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان دوشنبه ۸ فروردین‌ماه با حسین رجایی نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی دیدار و در خصوص مسایل این شرکت و منطقه بحث و تبادل نظر کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسین رجایی نماینده مردم لنجان با بیان اینکه با افزایش تولید در شرکت های بزرگ از جمله ذوب‌آهن اصفهان، مسئولیت‌های اجتماعی و برنامه‌های اشتغال‌زایی محقق خواهد شد، اظهار داشت: تولید سنگ بنای توسعه اقتصادی در کشور است و بسیاری از مشکلات با تولید بیشتر حل خواهد شد در حقیقت افزایش تولید گره‌گشای مشکلات منطقه و کشور است.

وی افزود: افزایش تولید در ذوب‌آهن اصفهان باعث خواهد شد تا بسیاری از مشاغل در فضای کسب و کار منطقه رونق یابد و نرخ بیکاری شهرستان نیز کاهش خواهد یافت.

تامین برق سراسر توسط ذوب‌آ‌هن

ایرج رخصتی نیز رکوردهای تولیدی و دستاوردهای ذوب‌آهن را پیامد همدلی، یکپارچگی و هم‌افزایی یکایک کارکنان این شرکت عنوان کرد و گفت: با انتخاب راهکارهای مناسب، بهره‌گیری حداکثری از امکانات شرکت و تعامل با تمام معادن در سطح کشور توانستیم از دغدغه تامین مواد اولیه بکاهیم و به سمت تامین پایدار مواد اولیه مورد نیاز شرکت حرکت کنیم.

وی حمایت دولت و مجلس از برنامه‌های ذوب‌آهن اصفهان به ویژه نرخ گاز مصرفی در نیروگاه‌های این شرکت را خواستار شد و ادامه داد: نیروگاه‌های ذوب‌آهن اصفهان در اوج مصرف در فصول گرم سال بخشی از برق مورد نیاز شبکه سراسری را تامین می‌کند و در مصرف داخلی شرکت نیز هیچ باری بر دوش شبکه برق کشور نداریم بنابراین انتظار برحقی داریم که گاز مصرفی در نیروگاه‌های ذوب‌آهن اصفهان با نرخ گاز مصرفی در سایر نیروگاه‌های کشور محاسبه شود.

سرپرست مدیریت عامل شرکت بر بهره‌گیری از امکانات و توانمندی‌های منطقه تاکید و تصریح کرد: رونق اقتصادی در شهرها و حتی روستاهای لنجان برای مجموع ذوب‌آهن اصفهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است بر این اساس ما در تعاملات خود با منطقه به توانمندی‌ها، امکانات و داشته‌های شهرستان لنجان نگاه ویژه داریم.

استخدام ۶۰ درصد از افراد بومی در ذوب‌آهن

احمد اکبری معاون سرمایه‌های انسانی و توسعه مدیریت نیز با ارایه گزارشی از شرایط منابع انسانی شرکت، اذعان داشت: بر اساس مسئولیت اجتماعی و تعاملی که منطقه داشتیم ۵۰ درصد از نیروهای استخدامی شرکت و بیش از ۶۰ درصد از نیروهای به کار گرفته شده در شرکت‌های تابعه به جوانان بومی و منطقه اختصاص یافته است.  

توجه ویژه ذوب‌آهن به مردم لنجان

مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی نیز در این دیدار به مسئولیت‌های اجتماعی ذوب‌آهن اصفهان پرداخت و خاطرنشان کرد: با توجه به این که شهرستان لنجان جامعه پیرامونی و همسایه ذوب‌آهن اصفهان محسوب می‌شود در بحث مسئولیت‌های اجتماعی شرکت توجه ویژه‌ای به منطقه داریم ضمن این که تعاملات ذوب‌آهن با منطقه در قالب مسئولیت‌های اجتماعی بسیار هدفمند شده و آثار خوبی به دنبال داشته است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.