یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 25 February , 2024 ساعت ×
تمام محصولات فولاد مبارکه به دست مصرف‌کننده واقعی می‌رسد
10 آذر 1399 - 9:28
شناسه : 2235
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: به هیچ عنوان محصولات شرکت فولاد مبارکه به تجار فروخته نمی‌شود و این شرکت محصولات خود را تنها به بنگاه‌های اقتصادی که فعالیت صنعتی دارند، به فروش می‌رساند.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، حمیدرضا عظیمیان با اشاره به اینکه فولاد مبارکه تامین‌کننده ۷۰ درصد از ورق کشور است، اظهار داشت: تامین ۷۰ درصد از نیاز کشور به ورق فولادی، باعث شده در شرایط سخت اقتصادی و تحریم، رسالت مهمی بر عهده شرکت فولاد مبارکه باشد.
وی به مردم این اطمینان خاطر را داد که تمام محصولات فولاد مبارکه صرفا به دست مصرف‌کننده واقعی می‌رسد.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: به هیچ عنوان محصولات شرکت فولاد مبارکه به تجار فروخته نمی‌شود و این شرکت محصولات خود را تنها به بنگاه‌های اقتصادی که فعالیت صنعتی دارند، به فروش می‌رساند.
عظیمیان تصریح کرد: اگر مشکلی در بخش توزیع به وجود آمده و نیاز تامین‌کنندگان رفع نمی‌شود و همچنین اگر تفاوت قیمت بین درب کارخانه و بازار به وجود آمده، هیچ ارتباطی به فولاد مبارکه ندارد؛ پیگری این مشکل بر عهده دستگاه‌های نظارتی است.
وی با ابراز تاسف برای مشکلات به وجود آمده در بازار فولاد، عنوان کرد: فولاد مبارکه راهکارهای مختلفی برای برون‌رفت از شرایط فعلی ارائه داده است تا هرچه سریع‌تر مشکلات برطرف شود.
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به ارائه طرحی در جهت سامان‌دهی بازار فولاد از سوی نمایندگان مجلس در کمیسیون صنایع، خاطرنشان کرد: از نمایندگان درخواست شد که به برای بازدید به شرکت فولاد مبارکه آمده و از نزدیک با نحوه کار آشنا شوند. با حضور این افراد جلسات کارشناسی چند ساعته در شرکت فولاد مبارکه، ذوب آهن و تهران برگزار شد.
بر اساس گزارشی از ایلنا، عظیمیان با بیان اینکه بخش عمده طرح توسط دولت ابلاغ شده و مشکل اصلی این طرح در اجرای آن است، تصریح کرد: در حال حاضر، دولت در حال تنظیم شیوه‌نامه‌ای برای نحوه توزیع و قیمت‌گذاری است، بهتر است به طور موقت نمایندگان از ادامه بحث و بررسی طرح خودداری کرده و طرح مسکوت بماند تا این شیوه‌نامه، امنیت از جهت تامین نیاز و قیمت را مجدد به بازار بازگرداند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.