جمعه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 7 June , 2024 ساعت ×
تمدید مجدد گواهینامه CE Marking ذوب‌آهن اصفهان
12 اسفند 1399 - 10:17
شناسه : 8228
گواهینامه CE Marking ذوب‌آهن اصفهان به منظور امکان دسترسی به بازار اتحادیه اروپا و صدور محصولات به این کشورها، برای هفتمین سال متوالی تمدید شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، سیدحسین دیباجی مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب‌آهن اصفهان، اظهار داشت: با توجه به شرایط ویژه ناشی از بحران شیوع کرونا، ممیزی سالیانه گواهینامه نشان CE توسط سرممیز موسسه ICDQ اسپانیا، با استفاده از بستر اینترنت و از راه دور (Remote audit)، بدون اعلام عدم انطباق عمده طی دو روز با موفقیت انجام شد.

وی افزود: مهم‌ترین هدف نشان  CE، حصول اطمینان مصرف‌کنندگان اروپایی نسبت به انطباق محصولات با الزامات مربوطه است. دریافت این گواهینامه برای تولیدکنندگان محصولات به معنی گواهی امکان عرضه محصولات مورد نظر به اتحادیه اروپا خواهد بود و الصاق این نشان بر روی کلیه محصولات ارسالی به مقصد اتحادیه اروپا، به عنوان یک ضرورت درنظر گرفته می‌شود.

مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب‌آهن اصفهان از معاون برنامه‌ریزی و توسعه و کلیه مدیریت‌هایی که در انجام موفقیت‌آمیز این ممیزی همکاری داشتند، خصوصا مدیریت‌های آزمایشگاه مرکزی، نورد، فولادسازی، اتوماسیون و ارتباطات، امور فنی و برنامه‌ریزی تولید، بازاریابی و صادرات، مهندسی فروش و توسعه بازار، نسوز، بازاریابی و فروش داخلی و فناوری اطلاعات، تشکر و قدردانی کرد.

محسن شهسواری سرپرست تضمین کیفیت ذوب‌آهن در پایان، خاطرنشان کرد: صدور محصولات تولیدی این شرکت به اتحادیه اروپا، منوط به انطباق این محصولات با استاندارد ۱۰۰۲۵ ENاست که در این راستا، شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان به منظور امکان دستیابی به بازار نسبت به اخذ این نشان، اقدام و مجوز ورود به بازارهای اروپایی را به دست آورد. در واقع نشان  CE، تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل‌های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می‌دهد. به عبارت دیگر، داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات، جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف‌کننده و نیز محیط‌زیست است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.