جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
تمدید گواهینامه‌های استاندارد جهانی فولاد بافت
28 شهریور 1400 - 16:49
شناسه : 18021
مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت مطرح کرد؛ مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت گفت: این شرکت در سال جاری موفق به تمدید و اخذ چند گواهینامه‌ جهانی استاندارد شده است که شاخص‌های مهمی برای پیشبرد اهداف سازمانی محسوب می‌شود.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی گروه مالی گردشگری
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عطارد گودرزی مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت، اظهار داشت: فولاد بافت در خرداد ماه امسال موفق به تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO9001:2015  و همچنین اخذ گواهینامه استانداردهای ISO14001:2015 و ISO45001:2018 در حوزه ایمنی، بهداشت و سلامت کارکنان و محیط‌زیست از شرکت SGS شد. علاوه بر این فولاد بافت در بحث مهارت‌ها و شایستگی کارکنان نیز موفق به پیاده‌سازی و دریافت استاندارد ISO10015:2019  مدیریت توسعه و شایستگی کارکنان شد که پیاده‌سازی، دریافت گواهینامه و همچنین تمدید آن‌ها می‌تواند شاخص‌های مهمی برای پیشبرد اهداف سازمان باشد.

وی با بیان اینکه نیروهای انسانی، سرمایه‌های اصلی شرکت هستند، افزود: در حوزه منابع انسانی و آموزش، طرح طبقه‌بندی مشاغل، به‌طور کامل در شرکت اجرایی شد و با هدف توسعه مهارت‌ها و توانمندی‌های کارکنان، برنامه‌ریزی مستقیمی برای حوزه آموزش در لایه‌های آکادمیک، تربیت مربی، کارگاه‌های آموزشی و مانند آن‌ها انجام شده است.

مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت، گفت: توجه به توسعه پایدار و تعهد به ایفای نقش شرکت در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، همواره از اهداف فولاد بافت بوده است. بی‌شک مهم‌ترین هدف شرکت در این حوزه ایجاد اشتغال پایدار در منطقه است که با بهره‌برداری از فاز اول، بیش از ۲۵۰ شغل مستقیم و بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ شغل غیرمستقیم ایجاد شد. لذا با برنامه‌ریزی انجام شده همزمان با احداث کارخانه آهن‌اسفنجی شماره ۲، گندله‌سازی و تکمیل بخشی از زنجیره فولاد، توسعه‌ی اشتغال پایدار را شاهد خواهیم بود.

گودرزی بیان کرد: مجموعه احیاء استیل فولاد بافت، علاوه بر حوزه اشتغال، مشارکت در رفع چالش‌ها و توسعه زیرساخت‌های منطقه را تنها بخشی از تعهدات خود به توسعه و آبادانی جامعه پیرامون دانسته و در این خصوص همواره متعهد و پیشگام بوده است.

وی ادامه داد: در دوران شیوع ویروس کرونا، با هدف حمایت از جامعه با مشارکت در تجهیز بیمارستان، توزیع بسته‌هاي معیشتی و حمایت از خانواده‌های نیازمند برای مقابله با این چالش جهانی اقدامات مداوم و گسترده‌ای صورت پذیرفته و همچنان ادامه دارد. همچنین به منظور مکانیزاسیون فرایندهاي سازمانی و بهینه‌سازی مصرف، برنامه بدون کاغذ(paper Less) در شرکت از ابتدای اردیبهشت ماه امسال، به‌طور کامل اجرایی شد.

مدیرعامل شرکت احیا استیل فولاد بافت در پایان خاطرنشان کرد: بخش دیگر، توسعه زیرساخت‌های مکانیزه سازمان است که فولاد بافت زیرساخت‌های قدرتمند و بلندمدتی را در حوزه فناوری اطلاعات درنظر گرفت. این زیرساخت‌ها با توجه به گسترش و توسعه فعالیت‌های سازمان مستلزم به‌روز رسانی است که از جمله آن‌ها ارتقاء پهنای باند اینترنت سایت از ۱۵۰ مگابیت به ۴۰۰ مگابیت، راه‌اندازی فیبرنوری و ارتباطات(voip)، اینترنت ایستگاه پمپاژ سد مخزنی با پهنای باند ۳۰ مگابیت بر ثانیه و همچنین بازطراحی و اصلاح طرح‌های اتوماسیون صنعتی فاز ۲ است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.