چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024 ساعت ×
تمدید گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت شرکت ملی حفاری
19 آبان 1400 - 10:35
شناسه : 20311
رییس اداره مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی حفاری ایران گفت: گواهینامه‌های سیستم مدیریت کیفیت (IMS) شاملISO9001،ISO14001 و ISO45001 در این شرکت تمدید شد.
ارسال توسط : منبع : شانا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسین نظری رییس اداره مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی حفاری ایران، اظهار داشت: این شرکت با رویکرد توسعه پایدار، حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی و توجه ویژه به الزام‌های ذی‌نفعان به‌خصوص مشتریان و کارکنان و توجه جدی به مسئولیت‌های اجتماعی و زیست‌محیطی را در سرفصل برنامه‌ها دارد. از این رو خود را ملزم به کاربست استانداردهای سیستم‌های مدیریتی می‌داند تا در آینده برای ارائه خدمات موثر به مشتریان داخلی و منطقه جزو شرکت‌های پیشرو باشد.

وی افزود: با تلاش مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت، ممیزی مراقبتی دوره دوم سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) به‌تازگی با موفقیت انجام و اعتبار گواهینامه‌های سه‌گانه سیستم‌های مدیریت کیفیت این شرکت هم‌زمان با روز ملی کیفیت (۱۸ آبان‌ماه) برای یک سال دیگر تمدید شد.

رییس اداره مهندسی ساختار و بهره‌وری شرکت ملی حفاری ایران در پایان خاطرنشان کرد: بر این اساس و با توجه به استقرار سیستم‌های مدیریت کیفیت در سال‌های گذشته و برنامه‌ریزی انجام شده با صرف ۵۰ نفر، روز ممیزی از طرف شرکت SGS این موفقیت حاصل شده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.