پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳ Thursday, 18 July , 2024 ساعت ×
تندیس برنزین جایزه بهره‌وری به منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس رسید
05 بهمن 1401 - 22:58
شناسه : 33144
منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس توانست به سبب عملکرد موفق در حوزه‌ ارتقای بهره‌وری، تندیس برنزین نهمین جایزه ملی بهره‌وری را دریافت کند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس
پ
پ

به گزارش فلزات نیوز، روز دوشنبه سوم بهمن ماه مراسم نهمین جایزه بهره‌وری با حضور رئیس سازمان ملی بهره‌وری ایران، رئیس هیئت عامل ایمیدرو، جمعی از مسئولان و مدیران ایمیدرو و سایر شرکت‌های معدنی این سازمان در تهران برگزار و منطقه‌ ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس بر اساس استانداردهای اعلامی موفق به دریافت تندیس برنزین این رویداد شد.

شایان ذکر است جایزه بهره‌وری همه ساله از سوی ایمیدور به عنوان الگویی بومی ‌در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی شرکت‌های زیرمجموعه اهدا می‌شود و برگزار‌کنندگان سعی بر آن دارند تا با ایجاد فضای رقابتی برای ارتقای بهره‌وری، ضمن توسعه فرهنگ خودارزیابی و شناسایی نقاط قوت، اقدام به تقویت بخش‌های قابل بهبود در شرکت‌های تابعه این سازمان کنند.

جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی به ‌عنوان اولین جایزه دارای اعتبار از سوی سازمان ملی بهره‌وری ایران از سال ۱۳۹۱ تشکیل ‌شده و تاکنون ۹ دوره جایزه با موفقیت برگزار شده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.