شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
تندیس واحد نمونه استاندارد به ذوب‌آهن اصفهان رسید
02 دی 1399 - 8:26
شناسه : 3785
ذوب‌آهن اصفهان ، که طی سال‌های گذشته همواره به عنوان واحد نمونه استانی و کشوری در استاندارد معرفی شده است ، امسال هم تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد در سطح استانی را کسب نمود.
ارسال توسط :
پ
پ

محمود فرمانی مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان با حضور در ذوب آهن ، تندیس و لوح واحد نمونه استاندارد را به منصور یزدی زاده مدیرعامل این شرکت اهداء کرد.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به پیشینه این شرکت در رعایت الزامات استاندارد و تدوین استانداردهای ملی گفت : محصولات ذوب آهن به گونه ای تولید می شود که تمام الزامات استاندارد رعایت گردد و این امر در مشخصات محصول به طور کامل ذکر می شود.
وی افزود : ریل از جمله محصولات ذوب آهن است که استانداردهای سخت گیرانه ای دارد و توسط دو موسسه معتبر بین المللی مورد تایید قرار می‌گیرد.
یزدی زاده ، تدوین استاندارد ملی برای تولید ریل در زمان مناسب و منطقی را حاصل همکاری خوب سازمان استاندارد دانست و گفت : تولید ریل که هم اکنون گواهینامه ملی استاندارد را نیز دارد، با همت وغیرت تلاشگران ذوب آهن انجام شد و به دلیل تحریم‌ها، کارشناسان خارجی همراهی نکردند و شاید اگر می ماندند ، این محصول به تولید نمی‌رسید.
مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت: پیشتازی ذوب آهن اصفهان در رعایت الزامات استاندارد و حرکت به سمت تولید محصولات صنعتی از اولویت های اصلی این شرکت است.
مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان با اشاره به عدم برگزاری مراسم تجلیل از واحد های نمونه استاندارد به دلیل شیوع بیماری کرونا ، گفت : ذوب آهن اصفهان بارها به عنوان واحد نمونه استاندارد انتخاب شده و این نشان دهنده سطح بالای این شرکت در رعایت الزامات استاندارد و تدوین استانداردهای ملی در صنعت فولاد است.
فرمانی ، به دریافت گواهینامه ملی استاندارد برای تولید ریل توسط ذوب آهن اصفهان اشاره کرد و افزود : این موفقیت، نشان دهنده کیفیت بالای ریل و توان این شرکت برای تامین نیاز کشور به این محصول استراتژیک است.
دیباجی، مدیر کیفیت ذوب‌آهن اصفهان نیز در این خصوص با اشاره به تدوین استاندارد ملی تولید ریل و دریافت گواهینامه آن و همچنین تدوین استاندارد تولید شمش توسط این شرکت گفت : استمرار سیستم‌های مدیریتی، رعایت دقیق استانداردهای ملی ایران در تولید محصولات فولادی، صادرات براساس استانداردهای ملی کشور‌های هدف یا استانداردهای منطقه‌ای و بین‌المللی محصولات، آموزش، پژوهش و توسعه محصولات و ایجاد تنوع محصول، ذوب‌آهن اصفهان را در رده برترین‌های کیفیت و رعایت‌کننده استانداردها در سطح کشور قرار داده است.
شایان ذکر است مدیر کل اداره استاندارد استان اصفهان ومعاونین این اداره، از خط تولید ذوب آهن اصفهان و به ویژه تولید ریل در این شرکت بازدید کردند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.