دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 27 May , 2024 ساعت ×
توانای فولاد سبا در تولید ورق با ضخامت ۱٫۵ تا ۱٫۲ میلی‌متر
18 خرداد 1400 - 10:40
شناسه : 13411
مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا در حاشیه بازدید مدیرعامل شرکت فولادمبارکه از خط تولید و تجهیزات این مجتمع با اشاره به تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی‌شده در فولاد سبا گفت: با اقدامات صورت‌گرفته در زمینه تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی‌شده در مجتمع فولاد سبا، امکان تولید ورق با ضخامت 1.5 و حتی 1.2 میلی‌متر در این مجتمع وجود خواهد داشت.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولادمبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزان، مصطفی شکرچی‌زاده مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا در این نشست، اظهار داشت: عمده‌ترین فعالیت‌هایی که در تعمیرات اساسی برنامه‌ریزی‌شده فولاد سبا انجام می‌شود نصب قفسه ۷ نورد گرم، نوسازی و تعویض اتوماسیون نورد گرم و ریومپ کلی خط ریخته‌گری شماره یک است.

وی افزود: مجتمع فولاد سبا با انجام ریومپ ریخته‌گری خط شماره یک و با افزایش ضخامت تختال از ۶۲ به ۷۵ میلی‌متر و تختال ورودی به نورد از ضخامت ۵۰ به ۵۵ تا ۶۰ میلی‌متر، می‌تواند تا ۲۰ درصد افزایش ظرفیت تولید داشته باشد.

مدیر تکنولوژی و اجرای پروژه‌های فولاد سبا، گفت: با ریومپ و نصب قفسه ۷ نورد گرم، قابلیت تولید ورق‌هایی با ضخامت ۱٫۵ میلی‌متر و حتی تا ۱٫۲ میلی‌متر به ظرفیت مجتمع فولاد سبا اضافه خواهد شد.

شکرچی‌زاده بیان کرد: باتوجه به پروژه‌های تعریف شده تولید فولاد مذاب در مجتمع فولاد سبا، ظرفیت یک میلیون و ۸۰۰ هزارتنی ایجاد شده در واحد ریخته‌گری و نورد محقق خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌‌های سال‌های آینده مجتمع فولاد سبا افزایش ظرفیت تولید کارخانه به میزان دو میلیون تن است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.