شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
توزیع ۲۰ درصد از سورخالص شرکت بین سهامداران
15 دی 1399 - 4:17
شناسه : 4742
مدیرعامل این شرکت فولاد اکسین: بعد از بهره برداری از شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۸۸ متاسفانه در ۱۰ سال گذشته به علتهای مختلف که هم منشا داخلی و هم منشا خارجی داشت بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان فولاد اکسین دچار زیان شد که این وضعیت بحرانهای زیادی را برای این شرکت با تولیدات منحصربفرد در حوزه های مختلف ایجاد کرده بود که ذکر آنها مکرر با اصحاب رسانه در میان گذشته شده است.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان یکشنبه ۱۴ دی ۹۹ مهندس ابراهیمی مدیرعامل این شرکت گفت: بعد از بهره برداری از شرکت فولاد اکسین خوزستان در سال ۸۸ متاسفانه در ۱۰ سال گذشته به علت‌های مختلف که هم منشا داخلی و هم منشا خارجی داشت بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان فولاد اکسین دچار زیان شد که این وضعیت بحرانهای زیادی را برای این شرکت با تولیدات منحصربفرد در حوزه های مختلف ایجاد کرده بود که ذکر آنها مکرر با اصحاب رسانه در میان گذشته شده است.
ایشان افزود: بعد از گذشتن از این دوران سخت و تحولاتی که در ساختار مدیریتی و تولیدی اکسین در ۲سال گذشته شکل گرفت، برای اولین بار بر اساس تصمیم سهامداران شرکت فولاد اکسین، تقریبا ۲۰ درصد سود خالص سال ۹۸ که حدود ۱۰۰ میلیارد تومان بود، میان سهامداران توزیع و تقسیم شد که در نوع خود یک رکورد به شمار می‌آید.
این مدیر فولادی تصریح کرد: ۴۰ درصد از سهام اکسین متعلق به گروه ملی از شرکت های زیرمجموعه بانک ملی، ۳۰ درصد از سهام آن متعلق به شستا زیر مجموعه تامین اجتماعی، و ۳۰ درصد دیگر از سهام این شرکت ازآن صندوق بازنشستگی کشوری می‌باشد.
ایشان ادامه داد: می توان گفت میلیونها هم وطن ایرانی تحت پوشش تامین اجتماعی، بازنشستگان کشوری، مستمری بگیر و کارگران زحمتکش، و سرمایه گذاران بانکی از موفقیت ها و سودهای فولاد اکسین که اخیرا بدست آمده، بهره مند شده‌اند.
ابراهیمی در خاتمه اشاره کرد: انتظار می رود همه ی افراد حقیقی و حقوقی که پیشرفت خوزستان و صنعت فولاد کشور را دوست دارند دلسوزانه تلاش کنند تا ضمن ایجاد ثبات و آرامش در شرکت فولاداکسین این رود سود دهی نیز تداوم یابد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.