سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
تولید بیش از ۴۰ میلیون تن کنسانتره سنگ‌آهن در شرکت‌های بزرگ
03 اسفند 1399 - 11:25
شناسه : 7581
طی 10 ماهه امسال رقم خورد؛ میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ در 10 ماهه امسال، با افزایش حدود 4 درصدی، از مرز 40 میلیون تن گذشت.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ۱۰ شرکت بزرگ تولیدکننده کنسانتره سنگ‌آهن از ابتدای فروردین ماه تا پایان دی ماه، ۴۰ میلیون و ۷۹۸ هزار و ۶۴۶ تن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۹ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۱۳۹ تن بود. از این میزان، شرکت‌های «شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر» ۱۳ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۶۵۷ تن، «شرکت معدنی و صنعتی چادرملو» ۹ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۹۱۹ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه میدکو» ۵ میلیون و ۳۰۱ هزار و ۶۶۹ تن، «شرکت سنگ‌آهن گهرزمین» ۳ میلیون و ۴۰۵ هزار و ۴۸۲ تن، «شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران» ۳ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۸۸۵ تن، «شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد» یک میلیون و ۸۳۰ هزار و ۸۱۷ تن، «شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان» یک میلیون و ۷۹۸ هزار و ۹۸۵ تن، «شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور» یک میلیون و ۹۵ هزار و ۸۶۵ تن، «مجتمع معدنی سنگ‌آهن جلال‌آباد» ۳۰۶ هزار و ۳۷ تن کنسانتره و «شرکت صنایع معدنی فولادسنگان» ۱۷۲ هزار و ۳۳۰ تن تولید کردند.

طی ۱۰ ماهه امسال، شرکت‌های بزرگ ۱۵ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۲۴۴ تن کنسانتره سنگ‌آهن به شرکت‌ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۶ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۳۳۵ تن)، ۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

افزایش ۵ درصدی تولید کنسانتره سنگ‌آهن در دی ماه

میزان تولیدکنسانتره سنگ‌آهن در دی ماه، ۴ میلیون و ۹۸ هزار و ۹۴۲ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (۳ میلیون و ۹۰۲ هزار و ۶۴۰ تن)، ۵ درصد افزایش یافت.

میزان ارسال کنسانتره سنگ‌آهن در دی ماه، یک میلیون و ۶۷۴ هزار و ۱۰۶ تن بود که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۷۱۰ هزار و ۵۳ تن)، حاکی از کاهش ۲ درصدی است.

کاهش ۴۸ درصدی تولید دانه‌بندی

شرکت‌های بزرگ، طی ۱۰ ماهه امسال، ۸۷۰ هزار و ۷۴۱ تن سنگ‌آهن دانه‌بندی تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۶۸۶ هزار و ۷۱۶ تن)، ۴۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.