چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲ Wednesday, 6 December , 2023 ساعت ×
تولید فراتر از برنامه ذوب آهن تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۲
28 شهریور 1402 - 16:45
شناسه : 35859
تا پایان مرداد ماه 1402، شرکت ذوب آهن اصفهان در پایان پنج ماهه ابتدایی سال جاری موفق به رشد تولید در تمامی بخش‌ها اعم از چدن مذاب، آگلومره، شمش، کک و محصولات نوردی شده است.
ارسال توسط : منبع : شرکت ذوب آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش «فلزات‌نیوز»، این شرکت موفق شد در پنج ماهه اول سال جاری تولیدی فراتر از برنامه داشته باشد. این تولید همچنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته نیز افزایش داشته است.

بر اساس این گزارش، تولید چدن مذاب در پنج ماهه اول سال جاری، یک میلیون و ۳۲۱ هزار و ۲۹۳ تن بود که ۱۲ درصد بیشتر از برنامه تولید بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶ درصد رشد داشته است.

در این مدت تولید آگلومره، یک میلیون و ۴۵۶ هزار و ۷۹۱ تن بود که ۷ درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲ درصد افزایش یافته است.

تولید شمش ذوب آهن اصفهان که ۱۰ درصد فراتر از برنامه انجام شده است، در پنج ماهه اول سال جاری به یک میلیون و ۱۸۸ هزار و ۸۰۱ تن رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۹ درصد افزایش یافته است.

تولید کک که اهمیت بسیاری در قیمت تمام‌شده محصولات ذوب آهن اصفهان دارد، از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه، به ۵۴۱ هزار و ۱۰۱ تن رسید که ۳ درصد بیشتر از برنامه بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد.شرکت ذوب آهن اصفهان که امسال تولید محصولات با ارزش افزوده بالاتر را در اولویت قرار داده است، موفق شد در ۵ ماهه اول سال جاری با تولید ۷۴۵ هزار و ۸۲۰ تن محصولات نوردی، افزایش ۹ درصدی در این بخش را حاصل کند که مطابق برنامه بوده است.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.