شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 20 April , 2024 ساعت ×
تولید ۳۱ میلیون گندله در کشور طی ۱۰ ماه
02 اسفند 1400 - 10:23
شناسه : 24914
براساس گزارش‌های منتشر شده، میزان تولید گندله سنگ‌آهن شرکت‌های بزرگ طی 10 ماهه سال 1400 حدود 21 درصد افزایش یافت.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، ۹ شرکت بزرگ کشور از ابتدای فروردین تا پایان دی‌ماه، ۳۱ میلیون و ۳۵۸ هزار و ۲۷۶ تن گندله سنگ‌آهن تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۵ میلیون و ۹۹۲ هزار و ۳۴۰ تن بود.

از این میان، شرکت‌های «گل‌گهر»، ۱۰ میلیون و ۳۷۰ هزار و ۷۶۱ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» چهار میلیون و ۷۸۰ هزار و ۲۱۶ تن، «صنایع معدنی فولاد سنگان» سه میلیون و ۳۸۵ هزار و ۷۱۲ تن، «چادرملو» سه میلیون و ۱۵۲ هزار و ۱۸۱ تن، «گهرزمین» دو میلیون و ۹۶۹ هزار و ۷۳۲ تن، «اپال پارسیان سنگان» دو میلیون و ۷۳۶ هزار و ۳۸۲ تن، «مرکزی» دو میلیون و ۶۶۹ هزار و ۵۱۰ تن، «صنعتی معدنی توسعه فراگیر سناباد» ۹۳۹ هزار و ۳۳۲ تن و «صبانور» ۳۵۴ هزار و ۴۴۹ تن تولید کردند.

رشد ۱۰ درصدی ارسال

همچنین، شرکت‌های بزرگ معدنی طی ۱۰ ماهه امسال، ۱۵ میلیون و ۴۱۱ هزار و ۵۸۶ تن گندله به شرکت‌ها ارسال کردند که در مقایسه با رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۳ میلیون و ۹۴۸ هزار و ۱۹۱ تن)، ۱۰ درصد رشد را نشان می‌دهد.

افزایش تولید و ارسال دی

این شرکت‌ها در آذرماه دو میلیون و ۷۰۹ هزار و ۲۰ تن گندله «تولید» و یک میلیون و ۴۴۴ هزار و ۵۲۰ تن محصول «ارسال» کردند که نسبت به آمار مدت مشابه سال گذشته (دو میلیون و ۷۰۶ هزار و ۹۱۸ تن «تولید» و یک میلیون و ۲۵۸ هزار و ۴۰۱ تن «ارسال»)، به ترتیب حاکی از رشد حدود ۰٫۰۱ درصدی و ۱۵ درصدی است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.