چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
تولید ۷ هزار تن آهن‌اسفنجی در واحد احیا ۲ شرکت فولاد خوزستان
18 آبان 1400 - 15:27
شناسه : 20289
مدیر بخش احیا شرکت فولاد خوزستان گفت: فولادمردان واحد احیا ۲ شرکت فولاد خوزستان توانستند رکورد تولید روزانه آهن‌اسفنجی را ارتقا بخشیدند.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مهران پاک‌بین مدیر بخش احیا شرکت فولاد خوزستان، اظهار داشت: آهن‌اسفنجی يکی از مواد اولیه در تولید شمشه، شمشال و تختال در فولاد خوزستان به شمار می‌آید. در همین راستا فولادمردان واحد احیا ۲، توانستند با تلاش و همت مثال‌زدنی، دوشنبه ۱۷ آبان‌ماه ۱۴۰۰ با تولید هفت هزار و ۵۶ تن‌، رکورد جدیدی به ثبت برسانند.

وی با اشاره‌ به رکورد تولید آهن‌اسفنجی افزود: رکورد پیشین تولید روزانه آهن‌اسفنجی در واحد احیا ۲، مربوط به ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۶ است که ۶ هزار و ۸۲۹ تن بوده و پس از چهار سال با تولید هفت هزار و ۵۶ تن در ۱۷ آبان‌ماه ۱۴۰۰ ارتقا پیدا کرد. دستیابی به این میزان از تولید علاوه بر تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان، حاصل برنامه‌ریزی، رصد و تولید متناسب با نیاز بازار و حرکت به سمت به کارگیری فناوری روز است.

مدیر بخش احیا شرکت فولاد خوزستان در پایان با اشاره‌ به محدودیت‌های برق بهار و تابستان، خاطرنشان کرد: اگر چه محدودیت‌های گسترده‌ی برق در پنج ماهه اردیبهشت تا شهریورماه باعث از دست رفتن بخشی از تولید برنامه‌ریزی شد،‌ اما فولاد خوزستان با اجرای بخشی از تعمیرات که نیاز به خاموشی‌های کامل سایت و توقف تولید داشت، در مدت زمان محدودیت‌های برق این تهدید را به فرصت تبدیل نمود.‌
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.