دوشنبه, ۳۰ بهمن , ۱۴۰۲ Monday, 19 February , 2024 ساعت ×
تکلیف شیوه نامه جدید زنجیره فولاد امروز بعدازظهر مشخص می شود
05 آذر 1399 - 7:02
شناسه : 1924
معاونت اقتصادی رئیس جمهور از برگزاری جلسه هماهنگی در مورد شیوه نامه جدید ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد در بعد از ظهر امروز(چهارشنبه) خبر داد.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات به نقل از دنیای معدن، در حالی اعتراضات انجمن فولاد، فعالان بازار سرمایه و نمایندگان مجلس به شیوه نامه جدید دولت برای تنظیم بازار فولاد ادامه دارد که حالا این نظرات کارشناسی اثرگذار شده و محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور با ارسال نامه ای ضمن دعوت از متخصصات این حوزه، زمان و مدعوین جلسه هماهنگی در این خصوص را اعلام کرده است.

بر این اساس در حالی مقرر شده ساعت ۱۵ امروز(چهارشنبه) جلسه ای در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری با حضور معاون امور معادن و صنایع وزارت صنعت، مدیرعامل ایمیدرو، نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران، مدیرعامل بورس کالا، رئیس انجمن فولاد، رئیس هیات مدیره انجمن نوردکاران فولادی، مدیران عامل شرکت های فولادی و دیگر کارشناسان این حوزه برگزار شود که گروه فولادی به این جلسه واکنش مثبتی را نشان داده و در جریان معاملات بازار سرمایه در روزجاری این گروه معاملات متعادل و مثبتی را شاهد است. نایب رییس انجمن تولید کنندگان فولاد: تا زمانی که قیمت آزاد نشود، اوضاع بهین یاب و مچینگ تغییر نمی کند.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.