یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ Sunday, 16 June , 2024 ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » خبر » مس
ثبت افتخاری دیگر توسط ورزشکاران صنعت مس
01 دی 1400 - 12:58
شناسه : 22094
کاراته‌کارهای باشگاه صنعت مس کرمان با درخشش در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور قزاقستان و به گردن آویختن 4 مدال طلا و یک نقره، برای کشور و صنعت بزرگ مس ایران افتخار آفریدند.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، در این رقابت‌ها که با حضور کاراته‌کا‌رهای مطرح کشورهای آسیایی برگزار شد، «فاطمه زهرا سعیدآبادی» در مسابقات کمیته در رده سنی نوجوانان و در وزن منفی ۵۴ کیلوگرم در مرحله نهایی، به مصاف با حریف اردنی با نتیجه ۵ بر۰ پیروز شد و مدال طلا را نصیب خود کرد.

ساجده جهانشاهی دیگر کاراته‌کار تیم مس کرمان که در رقابت‌های کاتای انفرادی نوجوانان شرکت کرده بود در فینال مسابقات نیز با امتیاز ۲۴٫۲۲ بر حریف قزاقستانی خود غلبه کرد تا او نیز به مقام قهرمانی و مدال طلای رقابت‌ها دست یابد. اما در بخش پسران و در رقابت‌های کمیته نوجوانان و در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم «ابوالفضل همدمجو» پس از مغلوب کردن حریف خود «مهدی المنجم» از عربستان، به فینال رقابت‌ها راه یافت و توانست در مرحله نهایی «علم تایری» از کویت را شکست دهد و به مدال طلا رقابت‌ها دست یابد.

همچنین در رده سنی جوانان و در رقابت‌های کاراته کا انفرادی «امیرحسین معین‌الدینی» در فینال برابر حریف خود از اندونزی نتیجه را واگذار و درنهایت مدال نقره را از آن خود کرد.

تیم کاتا جوانان مس کرمان در مسابقات تیمی با حضور امیر حسین معین الدینی، ابولفضل شیخ شعاعی و ابولفضل فرامرزپور در دور گروهی رقابت‌ها، در صدر گروه خود قرار گرفت و به فینال رقابت‌ها صعود کرد.

بر اساس این گزارش، تیم کاتا جوانان مس کرمان در دیدار پایانی برابر حریفان خود از کشور کویت توانستند با امتیاز ۲۴٫۴۲ به برتری دست یابند و مدال طلا را از آن خود کنند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.