جمعه, ۱۸ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 7 June , 2024 ساعت ×
ثبت رکوردهای جدید در تولیدات شهربابک
08 اردیبهشت 1400 - 14:35
شناسه : 11407
مدیر مجتمع مس شهربابک خبر داد؛ مدیر مجتمع مس شهربابک از رکورد تولیدات ماهیانه مجتمع مس شهربابک در فروردین سال 1400 خبر داد.
ارسال توسط : منبع : مس پرس
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسین ابراهیمی‌نسب مدیر مجتمع مس شهربابک، اظهار داشت: در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها با تلاش و کوشش حداکثری همکاران و حمایت مدیران ارشد، مجتمع مس شهربابک موفق به ثبت چندین رکورد جدید در تولیدات ماهیانه خود شده است.

وی افزود: کل استخراج معدن مس میدوک در فروردین ماه پنج میلیون و ۷۶۷ هزار و ۷۸۷ تن بوده در حالی که بالاترین رکورد ماهیانه در اسفند ماه سال گذشته به میزان پنج میلیون و ۷۸ هزار تن بوده است که نسبت به رکورد قبلی افزایش ۱۳٫۶ درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر مجتمع مس شهربابک گفت: همچنین میزان تولید کنسانتره مس مصرفی ذوب خاتون‌آباد در این ماه ۳۶ هزار و ۲۲۸ تن بوده که نسبت به بالاترین رکورد ماهیانه در بهمن گذشته با رقم ۳۳ هزار و ۲۵۹ تن، ۸٫۹ درصد افزایش داشته است.

ابراهیمی نسب بیان کرد: آند مس حاصل از کنسانتره ذوب خاتون‌آباد نیز هفت هزار و ۷۷۳ تن بوده که در برابر رکورد قبلی در آبان ماه گذشته به میزان هفت هزار و ۲۶۷ تن ۷ درصد رشد را تجربه کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجتمع مس شهربابک موفق شد در آند تولیدی ذوب خاتون‌آباد هم ۱۱ هزار و ۲۱۰ تن را به ثبت برساند که نسبت به رکورد بهمن ماه سال گذشته به میزان ۱۱ هزار و ۱۶۷ تن، ۰٫۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.