پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 23 March , 2023 ساعت ×
ثبت رکوردی جدید در تولید شمش فولاد خوزستان
15 آبان 1400 - 10:25
شناسه : 20079
مدیرعامل فولاد خوزستان مطرح کرد؛ مدیرعامل فولاد خوزستان گفت: خوشبختانه با تلاش مضاعف و همت مثال‌زدنی فولادمردان این شرکت رکورد تولید شمش در فولاد خوزستان شکسته شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان، اظهار داشت: در سال‌های اخیر و با تشدید تحریم‌های ظالمانه، اگر چه شرایط تولید و تامین دشوار شد، اما از آنجایی که بر اساس آیات قرآن، پس از هر سختی آسانی فراهم می‌شود، تلاشگران عرصه فولاد با همتی مثال‌زدنی و در راستای تعبیر شعار سال توانستند رکورد روزانه شمش فولادی را با تولید ۱۳ هزار و ۵۸۹ تن ارتقا دهند.

وی بزرگداشت ۱۳ آبان‌ماه را نشانه افول و ناتوانی استکبار جهانی دانست و افزود: در روز ۱۲ آبان‌ماه غیور‌مردان نیروی دریایی سپاه با شکست توطئه آمریکایی‌ها در ربودن محتوای نفتکش ایرانی، ضمن تحقیر چند‌باره آنان، اوج اقتدار و تسلط بر منطقه را به رخ جهانیان کشاندند.

مدیرعامل فولاد خوزستان، گفت: این حرکت شجاعانه پیام روشنی به استکبار جهانی و دیگر قدرت‌های متخاصم منطقه دارد؛ هیچ‌گاه قدرت ایران در منطقه را دست‌کم نگیرند و به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) دوران بزن درو به پایان رسیده است.

ابراهیمی ضمن‌ تبریک و تشکر از تلاش مجاهدانه‌ی فولادمردان در عرصه تولید، بیان کرد: تک‌تک فولادمردان سربازان عرصه تولید هستند و همان‌گونه که دلاورمردان سپاه و ارتش در عرصه دفاع از میهن جانفشانی می‌کنند‌، فولادمردان در تولید و بی‌اثر کردن تحریم‌ها گام برمی‌دارند.

مدیرعامل فولاد خوزستان در پایان پاییز را فصل پربرکت در عرصه تولید فولاد نام برد و خاطرنشان کرد: در مهرماه امسال توانستیم رکورد تولید ماهانه شمش تختال که محصولی راهبردی به شمار می‌آید را با تولید ۱۷۹ هزار و ۲۱۲ تن پس از سه سال ارتقا دهیم. هفتم آبان‌ماه نیز رکورد روزانه تولید شمش تختال پس از پنج سال با هفت هزار و ۳۳۸ تن شکسته شد. امروز و همزمان با تسخیر لانه جاسوسی، توانستیم رکورد تولید روزانه شمش فولادی را پس از دو سال ارتقا دهیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.