دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
ثبت رکورد ۱۴۱ ذوب در فولادمبارکه
08 فروردین 1400 - 10:11
شناسه : 9355
معاون بهره‌برداری شرکت فولادمبارکه گفت: با همت کارکنان این شرکت توانستیم رکورد جدید ۱۴۱ تن ذوب در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم را به ثبت رسانیم. هدف فولادمبارکه تزریق امید به جامعه است.
ارسال توسط : منبع : ایراسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، عباس اکبری محمدی معاون بهره‌برداری شرکت فولادمبارکه با اشاره به آخرین رکورد فولادمبارکه در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، با ۱۴۰ تن ذوب (۲۵ هزار تن در یک شبانه روز) که در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹ به ثبت رسید، اظهار داشت: با هماهنگی‌های مختلف در سطح ناحیه فولادسازی و آهن‌سازی برای تامین مواد اولیه و اقدامات مدیریتی و عملیاتی که انجام شده بود، در آخرین روز از اولین هفته سال ۱۴۰۰ و با توجه به شعار سال، رکورد جدید ۱۴۱ تن ذوب (بیش از ۲۵ هزار تن اسلب) به ثبت رسید.

وی افزود: این موفقیت‌ها زمینه دسترسی به رکوردهای بالاتر و تولید بیشتر در طول ماه، طی سال ۱۴۰۰ را فراهم می‌کند. در واقع ثبت رکوردهای جدید، پله‌هایی برای دستیابی به رکوردهای دیگر محسوب می‌شود. بدیهی است افزایش تولید با کاهش واردات فولاد در کشور، مانع خروج ارز از کشور می‌شود.

لبیک به منویات مقام معظم رهبری در جهت تولید بیشتر

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه در پاسخ به این سوال که فولادمبارکه با ثبت رکوردهای مختلف چه پیامی را به جامعه صادر می‌کند؟ گفت: این شرکت با ثبت رکوردهای پی‌درپی، دو پیام عمده را منتشر می‌کند. نخست لبیک به منویات مقام معظم رهبری در جهت تولید بیشتر و رونق تولید است. اگر موانع تولید حذف و پشتیبانی‌های حاکمیتی به خوبی انجام شود، تولید سال ۱۴۰۰ فولادمبارکه با وجود جهش تولید در سال گذشته، شاهد جهشی دیگر در سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

تزریق امید به جامعه

اکبری محمدی بیان کرد: به دلیل اراده قوی پرسنل فولادمبارکه برای تولید بیشتر و باکیفیت‌تر، علی‌رغم وجود تحریم‌های چندگانه از سوی آمریکا و چالش در تامین مایحتاج تولید، این شرکت در تلاش است تا با ثبت رکوردهای پی‌درپی، این اراده خود را نشان دهد و با این حرکت، امید را به جامعه تزریق کند؛ در واقع نشان دهد نه تنها با وجود تحریم‌ها، میزان تولید کاهش پیدا نکرده بلکه افزایش هم یافته است.

هماهنگی‌های عملیاتی بسیار بالا

معاون بهره‌برداری شرکت فولادمبارکه در پایان خاطرنشان کرد: دستیابی به رکوردهای جدید نیازمند هماهنگی‌های عملیاتی بسیار بالایی است. تیم فولادمبارکه به ویژه آهن‌سازی و فولادسازی با دقت و منظم در حال فعالیت هستند؛ نتیجه چنین فعالیتی ثبت رکوردهای پی در پی در این شرکت است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.