یکشنبه, ۱۳ اسفند , ۱۴۰۲ Sunday, 3 March , 2024 ساعت ×
جهش بیش از ۱۴۰۰ واحدی بورس
12 تیر 1401 - 14:41
شناسه : 29816
با اینکه شاخص کل بورس در ساعات میانی معاملات تا رقم یک میلیون و 500 هزار واحد سقوط کرد، اما در ساعات پایانی توانست روندی صعودی به خود بگیرد و به رقم یک میلیون و 502 هزار واحد برسد.
ارسال توسط : منبع : ایسنا
پ
پ

به گزارش اخبار فلزات، شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز با یک هزار و ۳۴۶ واحد افزایش به رقم یک میلیون و ۵۰۲ هزار واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن هم یک هزار و ۱۵۹ واحد افزایش یافت و در رقم ۴۱۸ هزار و ۳۶۲ واحد ایستاد.

معامله‌گران این بازار ۳۳۹ هزار معامله به ارزش ۳۴ هزار و ۳۸۰ میلیارد ریال انجام دادند.

«فملی» نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل «صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس»، «فجر انرژی خلیج‌فارس»، «پتروشیمی نوری»، «پالایش نفت بندرعباس» و «معدنی و صنعتی گل‌گهر»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

شاخص کل فرابورس امروز یکشنبه ۱۲ تیر ماه ۱۴۰۱، ۱۳ واحد کاهش یافت و تا رقم ۲۰ هزار و ۱۵۹ واحد سقوط کرد. در این بازار ۲۲۹ هزار معامله به ارزش ۲۹ هزار و ۲۳ میلیارد ریال انجام شد.

گفتنی است، «تولید نیروی برق دماوند» و «پتروشیمی زاگرس»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و «پلیمر آریاساسول»، «بهمن دیزل»، «شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین»، نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس داشتند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.