چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳ Wednesday, 17 July , 2024 ساعت ×
حضور فعال ذوب‌آهن اصفهان در همایش بزرگ فرصت‌های سرمایه‌گذاری
26 بهمن 1399 - 15:10
شناسه : 7066
همایش بزرگ فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فراوری مواد معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته با حضور محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، داوود دانش جعفری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و با مشارکت ده‌ها شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی زاهدان، ۲۶ بهمن ماه برگزار شد.
ارسال توسط : منبع : ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، این همایش و نمایشگاه رویدادی برجسته در حوزه معادن، صنایع معدنی و ماشین‌آلات فراوری و معدنی و تجهیزات معادن کشور است که با توجه به موقعیت بسیار ویژه استان سیستان و بلوچستان در ذخایر معدنی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، فعالان و صاحب‌نظران این حوزه را در محیطی کاملا تخصصی و تجاری گرد هم آورده است.

در این نمایشگاه با توجه به همجواری استان زرخیز سیستان و بلوچستان با کشورهای افغانستان و پاکستان و کریدور چابهار، فرصت بسیار مناسبی برای کلیه فعالان حوزه‌های مختلف معدنی به وجود آورده است.

ذوب‌آهن اصفهان با برپایی غرفه‌ در این نمایشگاه، علاوه بر حضوری فعال و چشمگیر، با گرمی تمام پذیرای مهمانان، کارشناسان، مراجعه‌کنندگان و علاقه‌مندان بوده است. شایان ذکر است که نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، فرآوری مواد معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، از ۲۶ بهمن‌ ماه ۱۳۹۹ به مدت ۳ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.