دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ Monday, 22 July , 2024 ساعت ×
حضور فولاد اکسین در سیزدهمین نمایشگاه کیش اینوکس کیش
09 آذر 1400 - 10:49
شناسه : 21148
هشتم آذرماه سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوص‌سازی با حضور شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشور که سهامدار شرکت فولاد اکسین خوزستان است، در مرکز نمایشگاه بین‌المللی جزیره کیش آغاز به کار کرد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد اکسین
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شرکت فولاد اکسین خوزستان در سیزدهمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایهگذاری کشور به عنوان زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با تخصیص فضای تبلیغاتی در غرفه نمایشگاهی این هلدینگ میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، کنار هم قرار دادن بخش‌های پیشرو اقتصاد ایران و حضور نهادهای مالی، ارکان بازار سرمایه و متولیان پروژه‌های سرمایه‌پذیر در بخش‌های دولتی و خصوصی در حوزه‌های بازار سرمایه، انرژی، عمران و شهرسازی، گردشگری، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، صنعت و معدن، حمل و نقل و لجستیک و صنایع و فناوری‌های نوین در کنار مسئولان، دست‌اندرکاران اقتصادی کشور و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است. در همین راستا این امر فرصت ویژه‌ای را برای بهره‌برداری و توسعه سرمایه‌گذاری و در نهایت رشد و توسعه اقتصادی کشور به ارمغان می‌آورد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.