سه شنبه, ۲۱ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 9 April , 2024 ساعت ×
حضور فولاد خراسان در ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی
08 اسفند 1400 - 10:38
شناسه : 25123
مجتمع فولاد خراسان در ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در «دوشنبه» پایتخت تاجیکستان میزبان بازدیدگنندگان، سازندگان و فعالان حوزه توسعه این کشور است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خراسان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، شرکت مجتمع فولاد خراسان با برپایی غرفه‌ای در ششمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران، که با محوریت خراسان ‌رضوی در شهر دوشنبه گشایش یافته، از روز ۷ اسفندماه به مدت چهار روز فضای گفت‌وگو و تعامل و ایجاد فرصت‌های صادراتی را فراهم نموده است.

آیین گشایش این نمایشگاه اختصاصی با حضور یعقوب‌علی نظری استاندار خراسان‌رضوی و جمعی از مقامات دو کشور روز شنبه، هفتم اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

در این نمایشگاه، حدود ۵۰ شرکت ایرانی محصولات خود را در حوزه صنایع غذایی، فولاد، مصالح ساختمانی، لوازم خانگی، ماشین‌آلات صنعتی و کشاورزی، الکترونیک، مخابرات و… عرضه خواهند کرد.

کارشناسان مجتمع فولاد خراسان با حضور در این نمایشگاه، به معرفی محصولات و ظرفیت تولید، توانمندی‌های مجتمع در امر صادرات به آسیای‌میانه به ویژه از طریق ناوگان ریلی به بازدیدکنندگان می‌پردازند.

گفتنی است، نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های تجاری، اقتصادی، صنعتی، خدمات فنی ‌و مهندسی ایران را فراهم کرده است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.