پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024 ساعت ×
دادوستد یک میلیون و ۸۵۸ هزار تن کالا در بورس
13 آذر 1400 - 12:28
شناسه : 21305
در هفته منتهی به 12 آذرماه یک میلیون و 858 هزار تن انواع کالا به ارزش 123 هزار میلیارد ریال در بازار فیزیکی بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.
ارسال توسط : منبع : بورس کالا
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، طی هفته اخیر در تالار محصولات صنعتی و معدنی یک میلیون و ۵۱۵ هزار تن انواع کالا به ارزش ۶۶ هزار و ۶۴۲ میلیارد ریال معامله شد. در این تالار یک میلیون  و ۱۶۶ تن سیمان، ۲۱۸ هزار و ۹۴۱ تن فولاد، ۵۰ هزار تن سنگ‌آهن، ۳۴ هزار تن آهن‌اسفنجی، ۳۰ هزار و ۶۸۵ تن روی، ۱۰ هزار تن چدن، هشت هزار و ۴۵۰ تن آلومینیوم، چهار هزار و ۱۲۰ تن مس، ۲۸۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۲۱ تن کنسانتره فلزات گرانبها و ۴ کیلو گرم شمش طلا مورد دادوستد قرار گرفت.

شایان ذکر است در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فراورده‌های نفتی و پتروشيمی ۳۳۱ هزار و ۷۲۹ تن انواع کالا به ارزش ۵۴ هزار  و ۶۹۹ میلیارد ریال به فروش رسید.

در اين تالار ۱۰۶ هزار و ۹۵۰ تن قیر، ۸۴ هزار و ۷۱۱ تن مواد پليمری، ۷۶ هزار تن وکیوم باتوم، ۳۱ هزار و ۳۸۳ تن مواد شيميايی، ۲۲ هزار تن لوب کات، ۶ هزار و ۵۸۰ تن گوگرد و پنج هزار و ۴۴۹ تن روغن پایه معامله شد. همچنین ۱۱ هزار و ۲۷۴ تن کالا هم در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.