چهارشنبه, ۲۰ تیر , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 July , 2024 ساعت ×
دامپتراک برقی ۱۲۰ تنی چشم‌انتظار تولید
08 آذر 1400 - 12:13
شناسه : 21085
براساس گزارش‌های منتشر شده، پروژه دامپتراک معدنی60 تن با راهبری ایمیدرو و با کارفرمایی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، طی دو ماه آینده رونمایی می‌شود.
ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حسن یونسیان مشاور رییس هیات عامل ایمیدرو در امور بومی‌سازی و ساخت داخل، اظهار داشت: پروژه بومی‌سازی دامپتراک معدنی۶۰ تنی در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با راهبری ایمیدرو تعریف و ساخت داخل آن، حدود ۲۰ ماه قبل آغاز شد.

وی در حاشیه بازدید از مراحل ساخت این دامپتراک، که با حضور معاون مهندسی و مدیر بومی‌سازی شرکت گهرزمین و مدیر مهندسی معکوس و ساخت داخل شرکت گل‌گهر سیرجان انجام شد، افزود: در این پروژه یک شرکت بخش خصوصی که یکی از سازندگان توانمند داخلی ماشین‌آلات معدنی و راهسازی است، مشارکت دارد. لذا در حال حاضر ساخت این دامپتراک در مراحل پایانی بوده و پیش‌بینی می‌شود طی دو ماه آینده برای انجام تست‌های عملیاتی وارد معادن گل‌گهر شود.

برنامه ساخت دامپتراک برقی ۱۲۰ تنی در راه است

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پس از تحویل و تایید عملکرد دامپتراک ۶۰ تنی توسط گل‌گهر، مقرر شد با حمایت‌های حاکمیتی ایمیدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید و بومی‌سازی دامپتراک برقی ۱۲۰ تنی نیز در کشور آغاز شود.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.