سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳ Tuesday, 16 April , 2024 ساعت ×
درخشش دو ستاره طلایی در آسمان گروه مالی گردشگری
03 خرداد 1400 - 12:35
شناسه : 12724
در هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران که با هدف تجلیل از عملکرد دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی و برای تاکید بر نقش اساسی این نهاد در ساختارهای اداری و سازمانی با حضور اساتید و متخصصان روابط عمومی برگزار می‌شود، ضمن اهدای دو نشان‌ «ستاره مدیریت روابط عمومی» و «ستاره طلایی روابط عمومی» به گروه مالی گردشگری، از امیر نیکرویان مدیر روابط عمومی و رضا لیاقت‌ورز مدیر امور روابط عمومی و تبلیغات این شرکت تجلیل شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی گروه مالی گردشگری
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، این جشنواره که با همیاری انجمن بین‌المللی روابط عمومی و جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران در روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد، با بررسی عملکرد روابط‌ عمومی سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف طی سال ۱۳۹۹، به رسم یادبود به برگزیدگان لوح تقدیر اهدا کرد.

فیلیپ بورمانس رییس انجمن بین‌المللی روابط عمومی نیز که به شکل ویدیوکنفرانس به ایراد سخنرانی در این مراسم پرداخت، ضمن اشاره بر چالش‌های پیش روی حوزه روابط عمومی، بر استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه‌تر از تکنولوژی‌های ارتباطی تاکید کرد.

وی ارتباطات شفاف و با احترام را مناسب اساس تفاهم انسانی دانست و افزود: باید ضمن پیروی از اصول علمی در روابط عمومی‌ها، برای ایجاد تغییرات مثبت اما هرچند کوچک تلاش کنیم که برای این مهم نیازمند حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی‌های جدید ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی هستیم.

لازم به توضیح است که در این جشنواره، علی ربیعی دستیار ارتباطات اجتماعی رییس‌جمهور و سخنگوی دولت هم از طریق تماس تصویری، از مدیران روابط عمومی خواست تا با استفاده از پتانسیل‌های فضای مجازی، محورهای نوینی برای تداوم فعالیت‌های خود ترسیم کنند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.