دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024 ساعت ×
دریافت تندیس زرین رضایتمندی مشتری توسط ذوب‌آهن
26 خرداد 1400 - 11:01
شناسه : 13828
در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری با رویکرد نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید که از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روز سه‌شنبه ۲۵ خرداد ماه در سالن همایش رایزن تهران برگزار شد، شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان موفق به دریافت تندیس زرین رضایتمندی مشتری شده است.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، طبق ارزیابی‌های صورت گرفته پیرامون فعالیت‌ها در حوزه مدیریت، رهبری بازار، مشتری مداری و … تندیس زرین رضایتمندی مشتری به شرکت ذوب‌آهن اصفهان اهدا شد.

در این اجلاس که با حضور غفاری، معاون برنامه‌ریزی و توسعه وزارت راه و شهرسازی، جنیدی معاون حقوقی رییس جمهور، رسولی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس هییت‌مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن، پهلوانی رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران، نیکویی رییس سازمان گسترش اقتصاد مقاومتی، قوامی معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی، توانگری نماینده مجلس و برخی دیگر از مسئولان برگزار شد، محمدرضا کجباف مدیر بازاریابی و فروش داخلی ذوب‌آهن اصفهان تندیس زرین را دریافت نمود.

لازم به توضیح است که در این رویداد شرکت‌های تولیدی و صنعتی از قبیل مجتمع فولاد بناب، شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران، ایران خودرو، بانک صادرات، شرکت مخابرات ایران،… تندیس رضایتمندی مشتری دریافت نمودند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.