دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024 ساعت ×
دریافت تندیس واحد نمونه صنعتی جشنواره امتنان توسط شرکت فولاد خوزستان
18 بهمن 1400 - 10:30
شناسه : 24273
به همت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان، آیین تجلیل از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان برگزار و تندیس واحد نمونه صنعتی و‌ کارگر نمونه صنعتی در جشنواره امتنان به شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولاد خوزستان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، صبح روز یکشنبه ۱۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ و همزمان با دهه مبارک فجر،‌‌ سی و سومین جشنواره امتنان با حضور رضا نجاتی معاون سیاسی و رضا فتوحی معاون اقتصادی استاندار، ارسلان غمگین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی و جمعی از مدیران عامل شرکت‌ها، سازمان‌ها و کارگران نمونه استان خوزستان در سالن همایش‌های ساختمان شهید دقایقی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان برگزار شد.

ارسلان غمگین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان در سی و سومین جشنواره امتنان، اظهار داشت: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج روح صداقت و همدلی در جامعه کار و توجه بیشتر به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات قشر کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش‌آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان است.

وی افزود: این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه‌های کاری و واحد‌های نمونه و به منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و در دو مرحله استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

نیروی انسانی محوری‌ترین موضوع پیشرفت جامعه

رضا نجاتی معاون سیاسی استاندار خوزستان، گفت: کشورهای در حال توسعه در چندین شاخص پیشرو هستند و یکی از شاخص‌ها بحث تولید است. البته شاخص‌ترین و محوری‌ترین موضوع در پیشرفت یک جامعه، نیروی انسانی است که باید نگاه ویژه‌ای به این حوزه داشته باشیم.

 خوزستان سرزمین فرصت‌ها

رضا فتوحی معاون اقتصادی استاندار خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: خوزستان دارای پتانسیل بسیار بالا و سرزمین فرصت‌هاست که باید در جهت جهش تولید اقدامات بیشتری با نوآوری‌های جدید انجام دهیم.

گفتنی است، در پایان این همایش علیرضا مخبر دزفولی به نمایندگی از مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان تندیس واحد نمونه استان خوزستان و حسن کاوسی بلوطکی از کارکنان شرکت نیز تندیس کارگر نمونه در بخش صنعت را در این جشنواره دریافت کردند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.