چهارشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 10 April , 2024 ساعت ×
دریافت جایزه سه ستاره تعالی سازمانی توسط ورق خودرو
04 اسفند 1400 - 15:24
شناسه : 25014
شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری در نوزدهمین دوره جایزه ملی تعالی سازمانی، موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره تعالی در بخش ساخت و تولید شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی شرکت ورق خودرو
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، حمید شجاعی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در حاشیه نوزدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی، اظهار داشت: کاربرد مدل تعالی سازمانی به منظور شناسایی نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود در سازمان‌ها بوده و به این ترتیب با برنامه‌ریزی‌های انجام پذیرفته بعدی، علاوه بر حفظ و ارتقای نقاط قوت سازمان، برای تقویت و استقرار پروژه‌های بهبود نیز اقدام به عمل خواهد آمد.

وی این موفقیت را به همه کارکنان شرکت که با تلاش خود زمینه‌ساز دریافت این تقدیرنامه شدند تبریک گفت و افزود: هدف از استقرار مدل تعالی سازمانی دریافت امتیاز یا تقدیرنامه و یا برگزیده شدن نیست، بلکه مهم آن است که بدانیم در چه حوزه‌هایی راه صحیح را در پیش گرفته و در چه حوزه‌هایی باید برنامه‌های بهبود را تعریف و اجرا کنیم.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: ارزیابی شرکت ورق خودرو با این شعار کلیدی انجام شد و خوشبختانه موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره در نوزدهمین دوره اعطای جایزه ملی تعالی سازمانی نیز شدیم.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.