پنج شنبه, ۲۳ فروردین , ۱۴۰۳ Thursday, 11 April , 2024 ساعت ×
دست‌یابی به ركورد تولید ماهانۀ آهك دانه‌بندی‌شده در شركت فولاد سنگ مباركه
15 آذر 1399 - 6:10
شناسه : 2503
رئیس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولادسنگ، از کسب رکورد قابل‌توجه تولید 98 هزار و 325 تن سنگ‌آهک دانه‌بندی در این شرکت در آبان‌ماه گذشته خبر داد و گفت: این موفقیت هم‌زمان با سال جهش تولید و با تلاش و ممارست یاران و همراهان جبهۀ تولید، اعم از مدیران، رؤسا، کارکنان خدوم واحد خردایش و همراهی و پشتیبانی بی‌دریغ واحدهای استخراج، فنی و تعمیرات و خدماتی در شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکه به دست آمده است. اهمیت این رکورد از آن جهت است که در سابقه سی‌سالۀ فعالیت این شرکت دست‌یابی به این مقدار از سنگ‌آهک دانه‌بندی‌شده بی‌سابقه بوده است.
ارسال توسط :
پ
پ

محمد کریمی، در ادامه با اشاره به تاریخچۀ شرکت فولادسنگ یادآور شد: با شروع ساخت شرکت فولاد مبارکه، از سال ۱۳۶۰ عملیات اکتشاف کانسار سنگ‌آهک نیز آغاز شد و پس از مرحلۀ گمانه‌زنی و اکتشاف، منطقۀ حوض‌ماهی در جوار مجتمع فولاد مبارکه به‌عنوان معدن تجهیز و در سال ۱۳۷۰ شرکت معدنی و صنعتی حوض‌ماهی متولد شد. پس از آن بود که این شرکت با محول شدن مسئولیت‌های جدید در خصوص تأمین کلیۀ مواد معدنی مورداستفاده در شرکت فولاد مبارکه به‌عنوان بزرگ‌ترین فولادساز خاورمیانه، در سال ۱۳۹۰ با عنوان شرکت معدنی و صنعتی فولادسنگ مبارکۀ اصفهان فصل نوینی از فعالیت خود را آغاز کرد.
رئیس واحد خردایش و دانه‌بندی شرکت فولادسنگ مأموریت این شرکت را تأمین مواد اولیه موردنیاز صنعت فولاد شامل سنگ‌آهک، آهن و دولومیت با تمرکز بر نیازهای گروه فولاد مبارکه عنوان و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی، مدیریت فرایندها، تلاش بی‌وقفه، درک متقابل یکدیگر، استفادۀ مؤثر از مکانیسم‌ها و به‌ویژه کاهش توقفات توانستیم رکورد ماهانۀ تولید را در آبان ماه، با تولید ۹۸ هزار و ۳۲۵ تن سنگ‌آهک دانه‌بندی (مجموع محصولات سنگ‌آهک دانه‌بندی با سایزهای ۷۰-۳۵ میلی‌متر و ۵۰-۱۸ میلی‌متر) محقق سازیم.
محمد کریمی در پایان کسب این رکورد غرورآفرین را در شرایط بحرانی ناشی از فراگیر شدن ویروس کرونا و نیز تحریم‌های ظالمانه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حائز اهمیت دانست و ابراز امیدواری کرد با یاری خداوند و همت و تلاش هرچه بیشتر کارکنان، همچنان شاهد برداشته شدن گام‌های مؤثر در مسیر تعالی و بهبود مستمر گروه فولاد مبارکه و شرکت فولادسنگ باشیم.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.