شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳ Saturday, 15 June , 2024 ساعت ×
دست‌یابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌اطمینان با انجام بازرسی‌های موثر
02 اسفند 1399 - 16:52
شناسه : 7535
معاون بهره‌برداری شرکت فولادمبارکه در هفتمین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار این شرکت که با حضور جمعی از مدیران معاونت بهره‌برداری، رییس واحد ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و آتش‌نشانی برگزار شد، گفت: به‌طور قطع، دستیابی به سیستم‌های پایدار و قابل‌ اطمینان در شرکت فولادمبارکه، با انجام بازرسی‌های موثر میسر خواهد شد.
ارسال توسط : منبع : روابط عمومی فولادمبارکه
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مختار بخشیان معاون بهره‌برداری شرکت فولادمبارکه در این جلسه که با محوریت بررسی وضعیت سیستم‌های بازرسی تجهیزات و سازه‌های فلزی برگزار شد، گزارش‌ها و مطالب آموزشی حوزه ایمنی را که در جلسات این کمیته مطرح می‌شود، مفید دانست و با تاکید بر مسئولیت همه کارکنان و مدیران در تمامی رده‌های سازمانی پیرامون موضوع ایمنی، اظهار داشت: حضور موثر مدیران و سرپرستان در سایت و نظارت بر انجام ایمن فعالیت‌ها یکی از راه‌های پیشگیری از وقوع حوادث است.

وی در ادامه، بازرسی موثر از تجهیزات باربرداری (سیم بکسل، هوک، پنس‌ها و…)، سازه‌های فلزی، سیلندرهای اطفای حریق، باکس‌های گاز و اکسیژن و تونل‌های برق را در نواحی مختلف به‌منظور دستیابی به ایمنی در شرکت فولاد مبارکه و نیز نقش تکنسین‌های خط تولید و تعمیرات را در زمینه بازرسی‌ها بسیار حائز اهمیت دانست.

در این جلسه، محسن کفیل، مدیر دفتر فنی نگهداری و تعمیرات نیز گزارشی از اقدامات صورت ‌گرفته در زمینه سیستم‌های بازرسی در نواحی مختلف و وضعیت کنونی بازرسی از ابزار و تجهیزات، تونل‌های برق، لایف‌لاین‌ها و کپسول‌های اطفای حریق ارائه کرد و به بیان نقاط ضعف و قوت نواحی مختلف در زمینه بازرسی از تجهیزات و تونل‌های برق پرداخت.

در ادامه این جلسه، علیرضا حیدری ابیانه رییس بازرسی جرثقیل‌ها و سازه‌های شرکت فولادمبارکه، با ارائه گزارشی از وضعیت سازه‌های فلزی و سازه جرثقیل‌های سقفی در نواحی مختلف شرکت، انجام اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در زمینه تقویت سازه‌های فلزی به ‌منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی را مورد تاکید قرار داد. شایان ذکر است به ‌منظور رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، مدیر ارشد تولید، مدیر ارشد خدمات فنی و پشتیبانی، مدیر بهداشت حرفه‌ای، ایمنی و محیط‌زیست و سایر مدیران به‌صورت آنلاین در این جلسه حضور داشتند.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.