پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲ Thursday, 22 February , 2024 ساعت ×
دورنمای روشن بخش معدن و صنایع معدنی
25 مهر 1400 - 11:35
شناسه : 19168
رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم تکریم و معارفه معاون طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو گفت: این سازمان بر اساس اهداف کلان، افق‌های جدیدی را در مسیر توسعه معدن و صنایع معدنی کشور ایجاد می‌کند.
ارسال توسط : منبع : ایمیدرو
پ
پ

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو در این مراسم که با حضور اعضای هیات عامل، معاون و مدیران ایمیدرو برگزار شد، ابتدا ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن امامت حضرت مهدی (عج)، اظهار داشت: با توجه به حضور مدیران پرانرژی و در عین حال باتجربه در این سازمان، باید با بهره‌گیری از توان نیروی انسانی، پویایی بیشتری در حوزه معدن و صنایع معدنی در دولت جدید ایجاد شود.

وی افزود: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اقدام به ریل‌گذاری و تسهیل شرایط رشد و توسعه می‌کند و شرکت‌های زیرمجموعه در قالب طرح‌ها و برنامه‌های خود، ارتقای جایگاه معدن و صنایع معدنی را رقم می‌زنند. همچنین معاونت طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو، به نقش آفرینی متناسب با اهداف چشم‌انداز خواهد پرداخت.

رییس هیات عامل ایمیدرو ضمن تشکر و تقدیر از اقدامات محمد آقاجانلو معاون پیشین طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو، گفت: آرزوی توفیق برای حسام مقدمعلی معاون جدید این سازمان داریم وامیدواریم که بتوانیم با استفاده از تجارب گذشته شرایط رو به رشدی را فراهم کنیم.

محمد آقاجانلو معاون پیشین ایمیدرو، از همکاری متقابل و صمیمانه معاونت‌ها و مدیریت‌های این سازمان در طول دوره فعالیت ایشان، قدردانی کرد. علاوه بر این حسام مقدمعلی معاون جدید ایمیدرو نیز در سخنانی، با یادآوری همکاری‌های نزدیک با معاونت‌های ایمیدرو طی سال‌های گذشته، اظهار امیدواری کرد که مسیر پیش رو با انرژی مضاعفی طی شود.

گفتنی است، در این مراسم، جمشید ملارحمان و علی اصغر یوسف‌نژاد اعضای هیات عامل و همچنین علی اصغرزاده مدیر اکتشاف، سعید پیرمرادی مدیر صنایع معدنی، منیژه غلامرضایی مدیر زیرساخت، امید امامی مدیر اکتشاف و محمد سپهر مدیر روابط عمومی ایمیدرو، طی سخنانی با ابراز تشکر از اقدامات مدیریتی آقاجانلو، آرزوی موفقیت برای مقدمعلی معاون جدید سازمان کردند. همچنین در انتهای این مراسم، با اهدای لوحی از زحمات و تلاش های محمد آقاجانلو تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.