یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ Sunday, 23 June , 2024 ساعت ×
ذوب‌آهن اصفهان تنها تولیدکننده ریل در کشور
28 بهمن 1399 - 10:55
شناسه : 7219
معاون امور صنایع وزارت صمت در متافو مطرح کرد: معاون امور صنایع وزارت صمت با حضور در غرفه ذوب‌آهن اصفهان در نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو، تولید ریل در ذوب‌آهن اصفهان را عامل اصلی خودکفایی کشور در صنعت ریلی دانست و گفت : این شرکت با توانمندی خود توانست به خوبی نیاز کشور را به محصول استراتژیک ریل تامین نماید .
ارسال توسط : منبع : ذوب‌آهن اصفهان
پ
پ

به گزارش اخبارفلزات، مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت در بازدید از غرفه ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: تولید انواع ریل از جمله ریل قطارهای پرسرعت، ریل مترو، ریل معدن و همچنین موفقیت اخیر این شرکت در تولید ریل زبانه‌سوزن، نشان از بومی‌سازی تکنولوژی تولید ریل در این مجتمع عظیم صنعتی دارد.

وی با اشاره به موفقیت ذوب‌آهن در بازسازی کوره بلند شماره یک افزود: با توجه به محصولات مهمی که ذوب‌آهن تولید می‌کند، استفاده کامل از ظرفیت تولید این شرکت، بسیار ضروری است و باید مواد اولیه پایدار برای این شرکت تامین شود.

گفتنی است که در روز اول برگزاری نمایشگاه  ایران متافو، پس از حضور معاون امور صنایع وزارت صمت در غرفه ذوب‌آهن اصفهان، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی و سایر کارشناسان، فعالیت‌های تولیدی و صادراتی این شرکت را به سمع و نظر معاون وزیر رساندند.

ذوب‌آهن اصفهان به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات ساختمانی و همچنین تنها شرکت تولید ریل کشور در این نمایشگاه حضوری فعال دارد و با ارائه آخرین دستاوردهای تولیدی خود، پذیرای کارشناسان و دست‌اندرکاران این صنعت است.

در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو در تهران، صاحبان و تولیدکنندگان صنایع مختلف فولادی، معدنی، فلزات غیرآهنی، ریخته‌گری و قالب‌سازی، نسوزها، کوره‌های صنعتی، عملیات حرارتی و … از مناطق مختلف کشور و چند کشور خارجی حضور دارند. مراسم  افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو با حضور مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت و جمعی از مسئولان و مدیران صنایع شرکت‌کننده در نمایشگاه بین‌المللی صبح روز دوشنبه ۲۷ بهمن ماه برگزار شد.

شایان ذکر است که هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران متافو در روزهای ۲۷ الی ۳۰ بهمن ۹۹ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.